Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
ANKARA AYRANCI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ /Önce Güven Sonra Temizlik

ANKARA AYRANCI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ /Önce Güven Sonra
Temizlik

ANKARA AYRANCI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ /Önce Güven

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Müşterilerimizin ev temizliği taleplerinde en iyi hizmeti verebilmek için haftalık,aylık,temizlik programları uygulamaktayız. Evin net kullanım alanını evdeki  eşyaların yoğunlu veya eşyasız ev ise evin son halini sizden öğrendikten sonra personelimizi bilgilendirip evin durumuna göre doğru malzeme ve doğru personel seçimi yaparak temizliğinizin titiz özenli yapılmasını sağlıyoruz

Evin büyüklüğüne göre gerekli kişi sayısı belirlenir ve ona göre hizmet verilir. Çalışma alanına gidildiğinde ilk olarak evin genel dağınıklığı var ise toplanması sağlanır. Ayak altında oluşacak engeller ortadan kaldırılır. Evin süpürme işlemiyle temizliğe başlanır. Ev süpürme işlemi işlerin açılmasını görev dağılımını  belirler. Bir eve en az iki personel hizmet sağladığı için temizlik hem daha kolay hem de daha temiz olacaktır.

Bulunan iki personel kendi aralarında görev dağılımı yapar. İlk önce hangi alanlar temizlenecek ise ona göre analiz yapılır. Bir personel cam silim işlerini hallederken diğer taraftan mutfak dolapları silinir. Müşterinin isteğine göre detaylı dolap temizliği isterse, mutfak dolaplarının iç kısımları da boşaltılır, dolaplar özel temizlik malzemeleri ile yağ ve kirden arındırılır. Dış kapaklar özenle parlatılır. Aspiratör de birikmiş yağlar giderilir. Aspiratör kapakları çıkartılarak yağ sökücü kimyasallar ile dezenfekte edilip takılır. Mutfak dolabı ve mutfak dolabına ait her şey  tamamen silinip yıkandıktan sonra diğer işlere geçilir. Yine müşterinin isteğine göre buz dolabı iç kısım ve dış kısım olarak detaylı bir şekilde temizlenir.

Cam ve mutfak dolapları elden çıktıktan sonra evin genel toz alımı yapılır. Elbise dolapları, tv. üniteleri, masa .. her yerin tozu alınır. Diğer taraftan banyo temizliğine başlanır. Banyo ve wc temizliği için özel kimyasallar kullanılarak oluşabilecek hastalıkların da önüne geçmiş oluyoruz.  Kapılar silinir. Evin genel yer temizliği zemin temizliği yapılır. Evde ekstra yapılacak tüm işler yapılır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı tüm iş bitiminde müşteri kontrollerini yapar ve eksik gördüğü yer varsa o kısımlar personeller tarafından tamamlanır.

Uzman ekibimiz güvenilir, sadık, titiz, hoşgörülü, verimli olarak sizlere hizmet veriyor.

Sağlıklı yaşam alanları için temizliğe önem veriyoruz.. sizden de bunu istiyoruz. İş bizim ama sağlık sizin. Unutmayın sağlık her şeyden önce gelir.

Önce Güven Sonra Temizlik

ANKARA GÜNAYDIN TEMİZLİK ŞİRKETİ

0312 580 46 34 / 0545 954 07 27
Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Bulaşık Makinesi Nasıl Temizlenir

Bulaşık Makinesi Nasıl Temizlenir

Bulaşık makinesi günlük yaşantıda bayanların işini kolaylaştırmaktadır. Bulaşık makinesi bulaşıkları temizlediği için makinenin temiz olduğu düşünülür. Fakat makinede kalan yemek artıkları, deterjan kalıntıları, kireç zamanla makineye yerleşir. Yerleşen kalıntılar zamanla makinenizin bulaşıkları iyi..

Konutkent Temizlik Şirketi-Yaşamkent Temizlik Şirketleri-Günaydın Temizlik

Konutkent Temizlik Şirketi-Yaşamkent Temizlik Şirketleri-Günaydın Temizlik

Konutkent Temizlik Şirketi-Yaşamkent Temizlik Şirketleri Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizli..

Ankara da Profesyonel Temizlik Firmaları

Ankara da Profesyonel Temizlik Firmaları

Ankara da Profesyonel Temizlik Firmaları Temizlik için gündelikçi kadın hizmeti almak güven sorunları ile yaşanılan şu zaman diliminde çok da kolay değil. Günümüzde birçok insan apartmanında yaşayan insanları bile tanımamaktadır. Hal böyle iken ev temizliği için tutulması hedeflenen güvenilir günde..