Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Bina ve Apartman Temizliği

Ankara Bina ve Apartman Temizliği

Ankara Bina ve Apartman Temizliği

Bina ve apartmanlar pek çok kişiyi içinde barındığı için, temizlikleri de bir o kadar önemli yer tutmaktadır. Ankara Bina ve apartman temizliğine başlamadan önce ön bir keşif yapılması önemlidir, boş daire bulunup bulunmadığı gözlemlenir, bu alanların temizliği yapılacaksa farklı bir yol izlenir. Ankara apartman temizliğinde göz önünde bulundurulması gereken hususlar şöyledir:
1-Binada bulunan fayanslar, mermerler, ahşap yüzeyler, paslanmaz veya demir korkuluklar tespit edilir. Zemine uygun temizleyiciler kullanmak önemlidir.
2-Binada kaba inşaat atıkları ya da lekeler olup olmadığı tespit edilir bu duruma uygun çöp poşetleri ve temizlik araçları belirlenir.
3-Cam yüzeylerin olup olmadığına bakılır ve cafm yüzeye zarar vermeyecek tür de yumuşak süngerler kullanılır.
4-Yüzeylerde bulunan kirlere karşı tespit edilen yüzey temizlik kimyasalları daire ve bina büyüklüğüne göre ayarlanmalıdır.
5-Varsa asansör ve asansör içi temizliği için kullanılacak malzemeler belirlenir.
6-En çok el değen asansör çağırma tuşu, merdiven korkulukları, kapı kolları gibi bölümlerin detaylı temizliği hijyen açısından önemlidir.
7-Apartmanın yerleri süpürüldükten ve tozdan arındırıldıktan sonra sirke veya yumuşatıcı katılmış su ile silinmesi hem daha temiz hem daha parlak görünmesini sağlayacaktır.
8-Toz alma işlemine merdiven korkuluklarından başlamak mantıklı bir seçim olacaktır.
9– Apartman ve bina temizliğine üst kattan başlanır ve aşağı doğru ilerlenir. En son biriken atıklar alt katta toplanarak ortadan kaldırılır ve asansör temizliğinin de en alt katta yapılması uygun olur.
10-Apartmanın duvarlarında parmak izi, bisiklet tekerleği izi, ayakkabı izi gibi toz içerikli lekeler olabilir, bu lekeleri ilk etapta su ile silmemek gerekir. Suyla silinen toz lekesi daha çok yayılacak ve çıkması da güçleşecektir. Önce kuru bir bez yardımıyla silinmesi, sonrasında duvara ve duvar boyasına zarar vermeyecek bir temizleyiciyle lekenin çıkarılması uygun olacaktır.Mobil kapıcılık hizmeti ile apartman ve binalarınıza çok daha uygun ve hesaplı temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Yerinde Halı Temizliği Hizmeti

Yerinde Halı Temizliği Hizmeti

Halı, eviniz veya iş yerinize en çok hava katan eşyalardan biridir. Duvardan duvara uzanabilen, renk renk halılarınızın görüntüsü kadar temizliği de önemlidir. Özellikle iş yerlerinde ayakkabı ile gezilen halılar çok çabuk bir şekilde kir tutabilmektedir. Evlerdeki halılar ise daha geç kirlenmektedi..

Ankara Temizlik Şirketleri  – 0312 580 46 34

Ankara Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Ankara Temizlik Şirketleri  - 0312 580 46 34 Ankara Ev Temizliğinde En iyi Temizlik Şirketi Olan Günaydın Temizlik şirketi  Alanında uzmanlaşmış kendini  ispat etmiş, Güven ve kaliteyi, birlikte sunan  en iyi  Ankara temizlik firmasıdır. Uygun Temizlik fiyatı ile tüm kesimlere hitap eden firmamı..

Buharlı Temizlik Makinesi Kullanışlı Mıdır

Buharlı Temizlik Makinesi Kullanışlı Mıdır

Temizlik, yüzyıllardır insanlık için en önemli unsurlardan bir tanesi olmuştur. Fakat şu günlerde, teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, hayatımız için bir hayli önem taşıyan bu aktiviteyi kolaylaştırmak herkesin tek amacı haline geldi. İşte bu amaç için, en kullanışlı aletlerden bir tanesi buharl..