Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Temizliği zor alanlarda kullanılan en kolay ve derinlemesine temizlik sağlayan yöntemlerden birisi de buharlı temizlik yöntemidir.  Halı, fayans ve mermer ya da parke gibi zeminlere zarar vermeden ve kimyasallar kullanılmadan yapılan buharlı temizleme işlemi 4- 6bar arasında 150 derecede buharlı temizleme yapılmaktadır. İnşaat sonrasında kalan kireç ve boya atıkları uygulanan yüksek ısı ile dezenfekte edilerek binanın kirli görünümünden kurtulması sağlanılmaktadır. Buharlı temizlik yaptırarak ev, ofis ya da benzeri alanlarının temizliğini sağlamak istiyorsanız Ankara temizlik şirketlerine başvurmanız gereklidir. hiçbir şekilde dezenfektan ve kimyasal maddelerin kullanılmadan sadece yükse ısı uygulanarak yapılan buharlı temizlik yöntemi ile daha temiz bir mekana sahip olabilmeniz mümkün durumdadır.

Temizlik firmaları tarafından uygulanan buharlı temizlik işlemleri yüksek sıcaklıktaki kuru iyonize buharı yardımı ile ev tozları, alerjenler gibi mikroplar ile mücadele ederek mekanın daha çabuk, daha sağlıklı ve daha ekonomik olarak derinlemesine temizleyen bir temizleme yöntemidir.  Buharlı temizlik yapabilmek için  kullanılan makineler banyo ya da mutfak gibi ıslak zeminlerde uygulanabileceği gibi halı,parke ya da fayans gibi alanlarda da kolaylık ile temizliği sağlanabilmektedir. Ankara temizlik firmaları tarafından uygulanan buharlı temizleme yöntemi sayesinde kalorifer petekleri, derz araları gibi el değmeyen yerlerde kullanılabilen buharlı temizleme makineleri koltuk, yastık gibi sağlık için hijyenin gerekli olduğu alanların da temizlenmesi için kullanılmaktadır.

Kimyasallar kullanılmadan yapılan temizleme ile kimyasalların kansorejen etkilerinden hem kendinizi hem de çevrenizdekileri korumanız sağlanmış olunmaktadır. Buhar temizlik uygulaması yapmanız halinde zamandan tasarruf edersiniz, ağır kimyasal deterjanlar yerine sadece su kullanırsınız, zorlu kir ve lekelerin kısa zamanda kolay bir şekilde çıkmasını sağlayabilirsiniz, temizliği sağlanan eşyalarınızın üzerinde hiçbir şekilde leke ya da iz kalmasını engellemiş olursunuz. Modern teknolojiyi kullanarak yapmış olduğunuz buharlı temizleme işlemi sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeniz sağlanmaktadır. Ankara temizlik firmalarının deneyimli personelleri ve teknolojik ekipmanları ile en uygun fiyatlar ile evleriniz, işyerleriniz  ya da  istediğiniz mekanların temizliğini istediğin gün ve saatte uygulayarak derinlemesine temizlik işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün durumdadır.

Tel: 0312 580 46 34

Ankara’ da Temizlik Firmaları ve Hizmetleri

Ankara’ da Temizlik Firmaları ve Hizmetleri

Ankara’ da Temizlik Firmaları ve Hizmetleri Günümüzde temizlik sonderece önemli bir kavramı ifade etmektedir. Evlerimizin temizliğinden ofislerimizin temizliğine kadar pek çok alanda kurumsal ve büyük firmalarla çalışırız. Ankara temizlik firmaları da Ankara’ da yer alan şirketlerin ya da evlerin b..

Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti Veren Firmalar

Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti Veren Firmalar

Temizliğin en önemli hususlardan biri olduğu günümüzde, hem evlerinizin hem işyerlerinizin hijyen içerisinde olması gerekmektedir. Fakat bazı temizlik çeşitlerinin son derece zorlu ve yorucu olduğu bilinmektedir. Bunların başında da cam temizliği gelmektedir. Eğer eviniz ilk kattaysa belki camlarını..

Ankara Pursaklar Temizlik Şirketleri

Ankara Pursaklar Temizlik Şirketleri

Ankara Pursaklar Temizlik Şirketleri Ankara temizlik firması olarak size müşteri memnuniyeti garanti ediyoruz. Hastane, ev, ofis, inşaat sonrası, dış cephe, otel, residence temizlik hizmeti sağlamaktayız. Ev temizliğinde ailenizin ve evcil hayvanlarınızın sağlığınıza zarar vermeden temizlik hizmeti..