Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara da Engelli Vatandaşlarımıza Ev Temizliğinde Büyük İndirimler

Ankara da Engelli Vatandaşlarımıza Ev Temizliğinde
Büyük İndirimler

Ankara da Engelli Vatandaşlarımıza Ev Temizliğinde Büyük İndirimler

Ankara da yaşayan engelli insanların ev temizliğinde çok zorlandığı ve bu durumum dan kolaylık ile başa çıkmaları için tüm Engelli vatandaşlarımıza %25 Temizlik İndirimi ile yanlarında olduğumuzu belirtiriz.

Ramazan bayramı temizliği ve genel temizlik hizmetlerinde camsilimi ,toz alma ve evin süpürülüp silinmesi ,mutfak dolaplarının iç temizliği gibi bazı ekstra sunduğumuz temizlik Hizmetlerini Engelli vatandaşlarımıza bedelsiz temizlik kampanyası içinde indirimli sunmaktayız.

Günaydın Temizlik ailesi olarak sosyal sorumluluğumuzun her zaman farkında olduk ve bu gibi durumlarda yaşlı insanların veya yardıma muhtaç insanlara en ucuz temizlik hizmetini sunuyoruz.

Hamile bayanlar içinde aynı kampanyamız geçerlidir,hamile iseniz ev temizliğine ihtiyacınız varsa günaydın temizlikden indirimli temizlik isteyiniz.

İletişim:0312 580 46 34 – 0545 954 07 27

Temizlik Firmaları Ankara

Temizlik Firmaları Ankara

Temizlik Firmaları Ankara Temizlik başlı başına uğraştırıcı ve yorucu bir iştir. Özellik ile çalışan bayanlar için işten yorgun argın dönüşün sonunda yapılması gereken temizlik kişinin hem zamanını almakta hem de daha da fazla yorulmasına sebep olmaktadır. Temizlik her şeyin başında gelmektedir. Te..

Çankaya DİKMEN MAHALLESİ Temizlik Şirketleri

Çankaya DİKMEN MAHALLESİ Temizlik Şirketleri

Yaşam alanlarında en ihtiyaç duyulan konulardan birisi temizliktir. Gerek kendi evimizde olsun gerekse ortak kullanım alanlarında hijyen oldukça önemlidir. Temizlik işi özellikle ortak kullanım alanlarında gelişmiş makineler ve donanıma sahip bir ekip ile yapıldığında son derece başarılı olabilir. E..

Gölbaşı Temizlik

Gölbaşı Temizlik

Ankara Gölbaşı Temizlik Hizmetleri İş yerinizin ya da evinizin derinlemesine temizleme işlemini uygun fiyatlara üstlenmiş durumdayız. Gölbaşı temizlik şirketleri olarak Ankara’nın kardelen ilçesinde sizleri memnun etmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Okul, otel, anaokulu, çeşitli kamu kurum ..