Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
ANKARA DUVAR TEMİZLİĞİ/GÜNAYDIN TEMİZLİK 0312 580 46 34

ANKARA DUVAR TEMİZLİĞİ/GÜNAYDIN TEMİZLİK 0312 580 46
34

ANKARA DUVAR TEMİZLİĞİ

 Duvar silimi birçok kişinin ihtiyacı olan ev ve iş temizliğidir. Duvar silimin de uzman olan personeller banyo, wc, ve mutfak kısımların da bulunan fayansların temizliğini özel kimyasallar kullanarak zarar vermeden temizliğin yapılması sağlanıyor. Oda duvarları için ayrı dezenfektanlar kullanılarak eviniz yeni boyanmış gibi hava katıyor.

Duvar silimi geniş kapsamlı olarak düşünüldüğünde iyi boya ve silinen boya olduğu taktir de kesin çözüm alınmaktadır. Bir kez iyi boya yaptırdığınız da diğer boya zamanı çok uzun süre içinde olabilir. Bu nasıl mı olacak? Düzenli duvar temizliği yaptırdığınız da boya masrafından uzun bir süre kurtulmuş olacaksınız. Düzenli yapılan duvar temizliği, duvar yüzeyinde birikmiş yağ, kir, toz, sigara dumanı, yemek kokuları gibi kötü olasılıkları ortadan yok eder. Duvar silimi dezenfektanlar ile silindikten sonra hoş kokulu dezenfektanlar ile üzerinden geçilerek oluşabilecek kötü kokuların önüne geçmiş olacağız.

 

Duvar da oluşan lekeler, yağlar, kirler profesyonel ekibimizin ilgili alanına girdiğin de düzene bindirilmiş şekilde tüm temizliği sağlanmaktadır. Yeni yapılan evleriniz yada iş yerleriniz tüm yaşam alanlarınız ilk yapı esnasında bir çok toz ve toprağı içine çekmiş olabilir. Banyo, wc  gibi kısımlarda bulunan mermer aralarında birikmiş tüm atıklar özel kimyasalımız ile sökülüp atılıyor. Kalıp şeklinde birikmiş tüm atıklar özel kimyasallarımız tarafından arındırılıyor.

Kaliteli hizmet için profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir. Ankara temizlik, Ankara temizlik firması, Ankara temizlik firmaları,  temizlik firmaları Ankara, temizlik şirketi Ankara, temizlik şirketleri Ankara, Ankara duvar temizliği, Ankara temizlik şirketi, Ankara temizlik şirketleri, Ankara duvar silimi, Duvar silimi Ankara, duvar temizliği Ankara, Ankara fayans temizliği, fayans temizliği Ankara.

Detaylı bilgi için 0312 580 46 34 / 0545 954 07 27

Günaydın Temizlik  Temizliğin Doğru Adresi Temizlik Bize Keyfi Size Kalsın..

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği,

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat sonrası temizlik, ev sahipleri için en çok uğraş gerektiren ve derhal yapılması gereken işlerden biridir. Çünkü kimse pis bir eve taşınmak istemediği gibi inşaat sonrası temizlik eğer geciktirilirse lekelerin çıkarılması zaman içinde zorlaşacaktır. İnşaat sonrası temi..

Duşa Kabinde Oluşan Kireçler Nasıl Temizlenir

Duşa Kabinde Oluşan Kireçler Nasıl Temizlenir

Uzun süren kullanılıp temizlenmeyen duşa kabin camlarında ve plastiklerinde sararmalar, küflenmeler meydana gelmektedir. Camlar da su ve kireç lekeleri oluşur. Duşa kabini sık temizlemekle oluşacak lekelerin önüne geçilir. Camın güzelce kurulanmaması lekelere sebep olur, duştan çıktıktan sonra kurul..

Çankaya DİKMEN MAHALLESİ Temizlik Şirketleri

Çankaya DİKMEN MAHALLESİ Temizlik Şirketleri

Yaşam alanlarında en ihtiyaç duyulan konulardan birisi temizliktir. Gerek kendi evimizde olsun gerekse ortak kullanım alanlarında hijyen oldukça önemlidir. Temizlik işi özellikle ortak kullanım alanlarında gelişmiş makineler ve donanıma sahip bir ekip ile yapıldığında son derece başarılı olabilir. E..