Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Mantolama Sonrası Temizlik

Ankara Mantolama Sonrası Temizlik

Bildiğiniz üzere mantolama işlemi binaların ısı ve yalıtımı için, genellikle dış kısımdan uygulanan bir uygulamadır. Birçok yapının da ihtiyaç duyduğu bu işlem, yalıtım açısından en iyi yöntemlerden biridir ve sıklıkla tercih edilmektedir. Dış kısımdan yapıldığı için köprüler kurularak dışardan çalışılarak yapılır. Mutlaka daha önce siz yaptırmasanız bile rastlamışsınızdır bu görüntüye. Bu işlem sırasında çalışanların, dikkatli olması ve profesyonel şekilde çalışması önemli. Hem çevre güvenliği hem de binanın alt katlarına zarar gelmemesi açısından aşama aşama çalışılması gerekiyor. Ankara temizlik firmasının yaptığı işlemlerden biri de hem bu kirliliği yok etmek hem de işlem sırasında herhangi bir kalıcı kir oluşmuşsa bunları düzeltmektir. Ankara mantolama sonrası temizlik işlemi için bu nedenle mutlaka profesyonel yardım almanızı öneririz.

Dış cephe temizliği olarak da adlandırabileceğimiz bu temizlik için, part part çalışılması gerekiyor. Bu şekilde çok daha derin ve iyi bir sonuç alınabilir. Özellikle yüksek katlı binalarda bu daha da önemli. Yanı sıra, işlem sırasında balkon ya da tel gibi maddelere de zarar verilmiş olabilir. Ya da lekelenme söz konusu olabilir. Bu gibi durumlar için Ankara temizlik firmaları özel bazı solüsyonlar, yöntemlerle sorunları ortadan kaldırmaktadır. Ankara mantolama sonrası temizlik işlemi için yapmanız gereken firmanın iletişim yöntemlerinden yetkililere ulaşmak. Sizlere, binanın büyüklüğüne göre bir fiyat belirlenecektir.

Mantolama Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli

İşlem öncesinde bazı unsurlara dikkat ederek temizlik işlemini daha kolay bir şekle getirebilirsiniz. Bunun için eğer binanızda balkon, demir, korkuluk gibi yapılar söz konusu ise boya, sıva gibi işlemlerden etkilenmemeleri adına naylon ile kaplayabilirsiniz. Aynı şekilde, her bir üst kata çıkıldıkça alt kat için naylon germe işlemi yapıldığına dikkat edebilirsiniz. Ankara mantolama ve inşaat  sonrası temizlik işlemi için, mantolama işlemi sırasında, eşyaların ya da dikkat edilmesi gereken yerlerin sarılması, faydalı olabilir. Binanızda kamera ve benzeri elektronik sistemler bulunuyor, bunlara olumsuz etki etmemesi açısından sökmeniz daha iyi olacaktır. Eğer naylon kullanmak sizin için zorsa, arap sabunu kullanarak naylonun daha sabit durmasını sağlayabilirsiniz.

Ankara Ofis Temizliği Hizmeti

Ankara Ofis Temizliği Hizmeti

Ankara Ofis Temizliği Hizmeti Ankara bünyesinde pek çok temizlik firmasının barındıran bir şehirdir. Ayrıca ofis temizliği hizmeti veren temizlik firmaları da bulunabilmektedir. Ankara temizlik firmaları ofis temizliği yapılmak istendiğinde öncelikle araştırmalar doğrultusunda istenilen düzeyde fir..

Bina Temizliği

Bina Temizliği

Ankara Bina Temizliği Yeni yapılan binalarınızın tesliminden önce müşterileriniz pırıl pırıl daireleri görsün. En yeni haliyle teslim edin. Binalarınız da merdivenler, kapı ve camlar, parkeler, mutfak dolapları, banyo, wc. Ve diğer tüm hususi kullanım ve ortak kullanım alanlarına kadar tamamının te..

Ulus Temizlik

Ulus Temizlik

Ankara Ulus Temizlik Hizmetleri Ankara’nın Ulus ilçesinde bulunan ulus temizlik olarak müşterilerimizin her türlü temizlik işlemlerini kaliteli hizmetler sunarak gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Toz, alma, kapı ya da cam silme, koltuk yıkama gibi temizlik işlemleri çoğu zaman yorucu olmasının yan..