Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Mobil Kapıcılık Hizmeti

Ankara Mobil Kapıcılık Hizmeti

Ankara Mobil Kapıcılık Hizmeti

Özellikle yeni yapılan binalarda kapıcılık himeti almak için çok ugraş gerektiren ve bina sakinlerine de çok fazla maliyet yükü getiren kapıcılık hizmeti almak çok daha pahalı ve okonomik olmakdan çıkmıştır,Ankara da temizlik şirketi olarak binalarda ve sitelerde kapıcılık hizmetini çok ucuz maliyetlere sağlayan Ankara mobil kapıcılık himeti veren Ankara temizlik firması olarak sizlere sigortalı temizlik elemanları gönderip aparatmana ve giderlerine çok az bir maliyet yansıtarak uygun fiyatlarda mobil kapıcıklık hizmetiyle Hizmet veren Günaydın temizlik,Ankaranın tüm bölgelerine mobil kapıcılık himeti sağlamaktadır.

Neden mobil kapıcılık ve uzakdan alınan kapıcılık hizmetinde binanıza haftada 2 defa mobil kapıcılık hizmetiyle hizmet sağlayıp temizlik hizmeti sunarak mobil temizlik hizmetini binanıza veya dairenize extra sigortalı temizlik personeli elemanın maaşı,yemek masrafları ve konut kira masrafı olmadan yaklaşık sabit temizlik persıneli yerine %60 daha ucuza profesyonel mobil kapıcılık hizmetini sizlere temizlik şirketimiz sunmaktadır.

Biz Tüm sorumlulukları üstleniyoruz ve Sizlere Profesyonel Mobil Kapıcılık Hizmeti Sunuyoruz

Ankara da Mobil kapıcılık hizmetini Profesyonel olarak yapan Günaydın Ankara temizlik firmaları sizlerin istekleri üzerine detaylı titiz çalışma şartlarıyla sorunsuz bir hizmet sunarak isteklerinize yönlik çözümlerde sunmaktadır.Ankara kapıcılık hizmetinde en güvenilir ve temiz titiz iş yapan tüm ankara ilçelerinde ve mahallelerinde 40 dan fazla mobil ekibiyle hizmet sunan temizlik şirketi,gerekli tüm eküpman ve temizlk donanımlarıyla faliyet göstermektedir.Çalışan tüm personelleri sigortalı ve temizlik hizmetinde 20 yıllık deneyimle sunduğu hizmetle ev temizliği ve inşaat sonrası temizliğin yanında mobil kapıcılık hizmetinide kusursuz pirensiplerine bağlı yaparak değerli site yönetimlerine ve apartman sakinlerine istediği ve arzu ettiği temizlikle buluşturuyor.

Bina yönetmeliği işçi ve dışardan hizmet alma

Eleman istihdam eden apartman ve site yönetimleri de işveren olarak kabul edildiklerinden bu kanun kapsamına değerlendiriliyor. Kanun kapsamındaki düzenlemeler uyarınca apartman ve site yönetimleri bir kişi dahi, mesela kapıcı, çalıştırması halinde iş sağlığı ve güvenliği yükümlülüklerine dikkat etmek durumundadırlar.

Apartman ve site yönetimleri iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin tamamını veya bir kısmını ortak sağlık ve güvenlik birimlerinden hizmet alarak yerine getirebilir. Apartman ve siteler az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde sayıldığından en az (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olan iş güvenliği uzmanı ile çalışmak durumundadır.

Belirlenen niteliklere ve gerekli belgeye sahip olmayan ancak 10’dan az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan apartman ve site yöneticileri işveren vekili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca ilan edilen eğitimleri tamamlamak şartıyla işe giriş ve periyodik muayeneler ve tetkikler hariç iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini kendileri yürütebilir. Bununla ilgili olarak Anadolu Üniversitesi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında 9 Ekim 2015 tarihinde bir işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Kanuni düzenlemelere göre az tehlikeli olan iş yerlerinde, diğer deyişle apartman ve sitelerde 01 Temmuz 2016 tarihinden itibaren iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı çalıştırma yükümlülüğü başlayacaktır. Bu kişilerin istihdam edilmemesi ya da dışarıdan hizmet olarak satın alınmaması halinde “her ay için 6.511 TL” idari para cezası kesilecektir ki bu da yıllık bazda 78.132 TL’ye tekabül etmektedir. Bu ceza 50’den fazla elemanı olan yönetimler için çok daha fazla miktarlara ulaşmaktadır. Ayrıca ceza çalıştırılmayan iş güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi için ayrı ayrı kesilmektedir. Yöneticilerin ve/veya yönetim kurullarının ihmal etmeksizin yükümlülüklerini kontrol etmelerinde fayda var.

Tel: 0545 954 07 27

Ankara Nallıhan Temizlik Şirketleri

Ankara Nallıhan Temizlik Şirketleri

Ankara Nallıhan Temizlik Şirketleri Ankara Temizlik bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibiyle size en iyi temizliği sağlar. Ekibimiz alanında uzman, deneyimli ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. İnşaat ve dış cephe temizliği için özel temizlik ürünleri kullanılarak binaya ve zemine zarar verme..

Altındağ ALİ ERSOY MAHALLESİ Temizlik Şirketleri

Altındağ ALİ ERSOY MAHALLESİ Temizlik Şirketleri

Temizlik herkes için önem taşıyan ve hepimizin yaparken ve yaptırırken dikkat etmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Temizlik söz konusu olunca ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, hastane temizliği ve birçok nokta akıllara gelebilir. Temizliğin türleri oldukça fazladır. Temizli..

Çubuk Temizlik Şirketleri

Çubuk Temizlik Şirketleri

Çubuk Temizlik Şirketleri Çubuk, Ankara’nın her geçen gün gelişen ilçeleri arasında yer almaktadır. Çubuk temizlik şirketleri ise hem Çubuk’ta yaşayan kişiler tarafından hem de işyeri olan kişiler tarafından sürekli araştırılmaktadır. Temizlik firmalarından memnun olmayan kişilerin sayısının çok fa..