Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Mobil Kapıcılık Hizmeti

Ankara Mobil Kapıcılık Hizmeti

Ankara Mobil Kapıcılık Hizmeti

Özellikle yeni yapılan binalarda kapıcılık himeti almak için çok ugraş gerektiren ve bina sakinlerine de çok fazla maliyet yükü getiren kapıcılık hizmeti almak çok daha pahalı ve okonomik olmakdan çıkmıştır,Ankara da temizlik şirketi olarak binalarda ve sitelerde kapıcılık hizmetini çok ucuz maliyetlere sağlayan Ankara mobil kapıcılık himeti veren Ankara temizlik firması olarak sizlere sigortalı temizlik elemanları gönderip aparatmana ve giderlerine çok az bir maliyet yansıtarak uygun fiyatlarda mobil kapıcıklık hizmetiyle Hizmet veren Günaydın temizlik,Ankaranın tüm bölgelerine mobil kapıcılık himeti sağlamaktadır.

Neden mobil kapıcılık ve uzakdan alınan kapıcılık hizmetinde binanıza haftada 2 defa mobil kapıcılık hizmetiyle hizmet sağlayıp temizlik hizmeti sunarak mobil temizlik hizmetini binanıza veya dairenize extra sigortalı temizlik personeli elemanın maaşı,yemek masrafları ve konut kira masrafı olmadan yaklaşık sabit temizlik persıneli yerine %60 daha ucuza profesyonel mobil kapıcılık hizmetini sizlere temizlik şirketimiz sunmaktadır.

Biz Tüm sorumlulukları üstleniyoruz ve Sizlere Profesyonel Mobil Kapıcılık Hizmeti Sunuyoruz

Ankara da Mobil kapıcılık hizmetini Profesyonel olarak yapan Günaydın Ankara temizlik firmaları sizlerin istekleri üzerine detaylı titiz çalışma şartlarıyla sorunsuz bir hizmet sunarak isteklerinize yönlik çözümlerde sunmaktadır.Ankara kapıcılık hizmetinde en güvenilir ve temiz titiz iş yapan tüm ankara ilçelerinde ve mahallelerinde 40 dan fazla mobil ekibiyle hizmet sunan temizlik şirketi,gerekli tüm eküpman ve temizlk donanımlarıyla faliyet göstermektedir.Çalışan tüm personelleri sigortalı ve temizlik hizmetinde 20 yıllık deneyimle sunduğu hizmetle ev temizliği ve inşaat sonrası temizliğin yanında mobil kapıcılık hizmetinide kusursuz pirensiplerine bağlı yaparak değerli site yönetimlerine ve apartman sakinlerine istediği ve arzu ettiği temizlikle buluşturuyor.

Bina yönetmeliği işçi ve dışardan hizmet alma

Eleman istihdam eden apartman ve site yönetimleri de işveren olarak kabul edildiklerinden bu kanun kapsamına değerlendiriliyor. Kanun kapsamındaki düzenlemeler uyarınca apartman ve site yönetimleri bir kişi dahi, mesela kapıcı, çalıştırması halinde iş sağlığı ve güvenliği yükümlülüklerine dikkat etmek durumundadırlar.

Apartman ve site yönetimleri iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin tamamını veya bir kısmını ortak sağlık ve güvenlik birimlerinden hizmet alarak yerine getirebilir. Apartman ve siteler az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde sayıldığından en az (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olan iş güvenliği uzmanı ile çalışmak durumundadır.

Belirlenen niteliklere ve gerekli belgeye sahip olmayan ancak 10’dan az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan apartman ve site yöneticileri işveren vekili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca ilan edilen eğitimleri tamamlamak şartıyla işe giriş ve periyodik muayeneler ve tetkikler hariç iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini kendileri yürütebilir. Bununla ilgili olarak Anadolu Üniversitesi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında 9 Ekim 2015 tarihinde bir işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Kanuni düzenlemelere göre az tehlikeli olan iş yerlerinde, diğer deyişle apartman ve sitelerde 01 Temmuz 2016 tarihinden itibaren iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı çalıştırma yükümlülüğü başlayacaktır. Bu kişilerin istihdam edilmemesi ya da dışarıdan hizmet olarak satın alınmaması halinde “her ay için 6.511 TL” idari para cezası kesilecektir ki bu da yıllık bazda 78.132 TL’ye tekabül etmektedir. Bu ceza 50’den fazla elemanı olan yönetimler için çok daha fazla miktarlara ulaşmaktadır. Ayrıca ceza çalıştırılmayan iş güvenliği uzmanı ile işyeri hekimi için ayrı ayrı kesilmektedir. Yöneticilerin ve/veya yönetim kurullarının ihmal etmeksizin yükümlülüklerini kontrol etmelerinde fayda var.

Tel: 0545 954 07 27

ANKARA HALI YIKAMA VE TEMİZLEME / GÜNAYDIN TEMİZLİK

ANKARA HALI YIKAMA VE TEMİZLEME / GÜNAYDIN TEMİZLİK

ANKARA HALI YIKAMA VE TEMİZLEME / GÜNAYDIN TEMİZLİK Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, A..

Batıkent Temizlik Firmaları / Acil Ev Temizliği Ankara

Batıkent Temizlik Firmaları / Acil Ev Temizliği Ankara

Batıkent Temizlik Firmaları / Acil Ev Temizliği Ankara Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği..

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği Temizliği zor alanlarda kullanılan en kolay ve derinlemesine temizlik sağlayan yöntemlerden birisi de buharlı temizlik yöntemidir.  Halı, fayans ve mermer ya da parke gibi zeminlere zarar vermeden ve kimyasallar kullanılmadan yapılan buharlı temizleme işlemi 4- 6bar aras..