Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETİ/Evcil Hayvan Beslenen Evin Temizliği

ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETİ/Evcil Hayvan Beslenen Evin
Temizliği

ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETİ/Evcil Hayvan Beslenen Evin Temizliği

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Evimizde hayvan besliyorsak dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var.Evimizde hayvan beslemek güzel, bu durum, ev temizliğinde kat ve kat  dikkatli olmayı gerektiriyor. Bir köpek ya da kediniz varsa, düzenli olarak temizlik yapmalı ya da yaptırmalısınız, hijyen kurallarına özen göstermelisiniz ayda 1 defa detaylı temizlik yaptırmalısınız dip köşe her yer temizlenmeli.

Kuş ,köpek kedi ya da balıklarla aynı evi paylaşmak çok güzel ve keyifli. Evin içinde koşturarak evimize hareket getiren ve  güzel sesleriyle bizi uyandıran sevimli dostlarımız, karşılıksız sevgileriyle içimizi ısıtıyor. Ancak onlarla evimizi paylaşırken, temizlik ve  hijyen  kurallarına daha fazla dikkat etmeliyiz. Önemli olan bazı noktalar ; kum kapları,mama kapları,kafesler dahada dikkat ve özen  istiyor. Üstelik evde çocuklar varsa, çocuklarımızı bu gereçlerden uzak tutup daha az temas almasını sağlamalıyız.

SEVİMLİ DOSTLARIMIZ DIŞARI

Ünlü veteriner dilaver bey şöyle diyor.Hayvanların  sokağa çıkartılıp  dolaşmaya ihtiyaçları vardır. Dolayısıyla evdeki temizlik ve dezenfeksiyon işleri daha fazla önem kazanıyor halılara yada parkelere düşen kıl toz gibi insan sağlığını doğrudan tehdit eden durumları yok etmek için yapılması gerekenler kedi veya köpekleri dışarıdan eve alacağımız zaman ilk önce fırçalayıp üzerindeki  kopan tüy ve tozlardan arındırmalıyız,sonra ayakları ve yerlere temas eden yerlerini silmeliyiz kirden tozdan arındırmalıyız.sonrasında banyoda daha detaylı temizliğini yapabilirsiniz.

HAYVANLARINIZI  FIRÇALAYIN

Dışarıda dolaşan bit hayvan tüylerine bulaşan bir keneyi eve taşıyor olabilir. Eve gelindiğinde fırçalamak ve taramak  henüz deriye yapışmamış karınca,böcek ve kenenin kolaylık ile  düşmesini sağlar. Dışarıdan geldiğinde, özenli bir fırçalama ve tarama  sonra patiler silinir Alerjik astım  problemi yoksa tüylerden fazla korkmamak da gerekir. Çünkü hastalığı tüy değil  tüye yapışan parazit yumurtaları yapar.  Hayvanlarımızın su, yem ve mama kaplarını çelik paslanmaz malzemeleri tercih etmeliyiz daha az bakteri ve mikrop tutar.

TUVALET EGİTİMİ VE TEMİZLİĞİ

Bilindiği gibi özellik ile kedilerin ve köpeklerin kum kapları çok fazla kirlenir ve pislenir bakteri ve mikrop üretir.Bunu en aza indirmek için her gün eldiven ile temizleyip biriken pisliği alıp yıkamalı dezenfekte etmelisiniz.hayvanlarımız için özel çiş pedi  kullanımına özen gösterip çok daha kolay temizliğini yapabiliriz.pis olan pedi eldiven ile alıp yenisi ile kolay pratik değiştire biliriz.

Hayvanlarımız ile her temastan sonra ellerimizi yıkamayı ihmal etmeyiniz.

Yemek kapları su kaplarını temiz tutalım her gün yıkayalım

Sevimli dostlarımızın temizliği bizim de temizliğimiz anlamına geliyor

Çocuklarımızı bakteri ve mikroplardan uzak tutun.
Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Residense Temizlik

Residense Temizlik

Ankara Residense Temizlik Yeni yapılan residense binalarınız da inşaat sonrası temizlik işlerinde günaydın temizlik olarak yanınızdayız. Günaydın temizlik olarak, günümüz yerleşim alanlarından toplu konutlara olan ilginin artması sonucunda yeni bir hizmet anlayışını benimsedik. Bu bağlamda toplu..

Ankara Bağlıca Ev Temizliği Şirketleri

Ankara Bağlıca Ev Temizliği Şirketleri

Ankara Bağlıca Ev Temizliği Şirketleri Ankara da faaliyet gösteren günaydın temizlik şirketi Bağlıca semti dahil her yere hizmet göstermektedir. Bayram yakınlığı ile daha çok tercih edilen ev temizliği hizmetimiz sınırsız olarak devam etmektedir. Ev temizliği isteyen tüm müşterilerimiz için uzman k..

Buharlı Temizlik ile Eviniz Hijyene Doyacak

Buharlı Temizlik ile Eviniz Hijyene Doyacak

Buharlı Temizlik ile Eviniz Hijyene Doyacak Hijyenin bir çoğumuz için önemli bir yeri vardır. Bu yüzden durmadan temizlik yaparız ancak temizlik yaparken kullandığımız kimyasal maddelerin hijyen açısından nasıl bir etki bıraktığından emin olamayız. Doğal ürünlerin bir çoğuyla ise aradığımız pırıl p..