Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Temizlik Şirketleri / Evcil Hayvan Besleyenler İçin Ev Temizliğinin Önemi

Ankara Temizlik Şirketleri / Evcil Hayvan Besleyenler
İçin Ev Temizliğinin Önemi

Ankara Temizlik Şirketleri / Evcil Hayvan Besleyenler İçin Ev Temizliğinin Önemi

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, EVCİL HAYVAN BESLENEN EVİN TEMİZLİĞİ ÖNEM İSTER;Evimizde hayvan besliyorsak dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var.Evimizde hayvan beslemek çok güzel, bu durum, ev temizliğinde kat ve kat  dikkatli olmayı gerektiriyor. Bir köpek ya da kediniz varsa, düzenli olarak temizlik yapmalı ya da yaptırmalısınız, hijyen kurallarına özen göstermelisiniz ayda 1 defa detaylı temizlik yaptırmalısınız dip köşe her yer temizlenmeli.

Kuş ,köpek kedi ya da balıklarla aynı evi paylaşmak çok güzel ve keyifli. Evin içinde koşturarak evimize hareket kazandıran ve  güzel sesleriyle bizi uyandıran sevimli dostlarımız, karşılıksız sevgileriyle içimizi ısıtıyor. Ancak onlarla evimizi paylaşırken, temizlik ve  hijyen  kurallarına daha fazla dikkat etmeliyiz. Önemli olan bazılar kum kapları,mama kapları,kafesler dahada dikkat ve özen  istiyor. Üstelik evde çocuklar varsa, çocuklarımızı bu gereçlerden uzak tutup daha az temas almasını sağlamalıyız.

 

SEVİMLİ DOSTLARIMIZ DIŞARI

Ünlü veteriner dilaver bey şöyle diyor.Hayvanların  sokağa çıkırtılıp  dolaşmaya ihtiyaçları vardır. Dolayısıyla evdeki temizlik ve dezenfeksiyon işleri daha fazla önem kazanıyor halılara yada parkelere düşen kıl toz gibi insan sağlığını doğrudan tehdit eden durumları yok etmek için yapıloması gerekenler kedi veya köpekleri dışarıdan eve alacağımız zaman ilk önce fırçalayıp üzerindeki  kopan tüy ve tozlardan arındırmalıyız,sonra ayakları ve yerlere temas eden yerlerini silmeliyiz kirden tozdan arındırmalıyız.sonrasında banyoda daha detaylı temizliğini yapabilirsiniz.

 

HAYVANLARINIZI    FIRÇALAYIN

Dışarıda dolaşan bit hayvan tüylerine bulaşan bir keneyi eve taşıyor olabilir. Eve gelindiğinde fırçalamak ve taramak  henüz deriye yapışmamış karınca,böcek ve kenenin kolaylık ile  düşmesini sağlar. Dışarıdan geldiğinde, özenli bir fırçalama ve tarama  sonra patiler silinir Alerjik astım  problemi yoksa tüylerden fazla korkmamak da gerekir. Çünkü hastalığı tüy değil  tüye yapışan parazit yumurtaları yapar.  Hayvanlarımızın su  ve yem ve mama kablarını çelik paslanmaz malzemeleri tercih etmeliyiz daha az bakteri ve mikrop tutar.

TUVALET EĞİTİMİ  VE  TEMİZLİĞİ

Bilindiği gibi özellik ile kedilerin ve köpeklerin kum kabları çok fazla kirlenir ve pislenir bakteri ve mikrop üretir.bu nu enaza indirmek için her gün eldiven ile temizleyip biriken pisliği alıp yıkamalı dezenfekte etmelisiniz.hayvanlarımız için özel çiş peti  kullanımına özen gösterip çok daha kolay temizlini yapabiliriz.pis olan pedi eldiven ile alıp yenisi ile kolay pratik değiştire biliriz.

Hayvanlarımız ile her temastan sonra ellerimizi yıkamayı ihmal etmeyiniz.

Yemek kabları su kablarını temiz tutalım her gün yıkayalım

Sevimli dostlarımızın temizliği bizim de temizliğimiz anlamına geliyor

Çocuklarımızı bakteri ve mikroplardan uzak tutun.
Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Doğal Temizlik Yöntemleri

Doğal Temizlik Yöntemleri

Son günlerde artan kimyasal ürünler, kişilerin sağlıklarını yavaş yavaş etkilemeye başlar. Bu etkilenme yavaş yavaş olacağından, şimdiden buna dur diyebilmek çok daha yarar sağlayabilecektir. Özellikle de temizlik için gereken tüm malzemelerin doğal olarak da elde edilebilmesinden dolayı, kişilerin ..

Etimesgut Temizlik firmaları – Ankara Temizlik Fiyatları

Etimesgut Temizlik firmaları – Ankara Temizlik Fiyatları

 Ankara Temizlik Fiyatları Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temi..

Ankara Temizlik Firması – Bahar Temizliği

Ankara Temizlik Firması – Bahar Temizliği

Ankara Temizlik Firması - Bahar Temizliği Mevsim değişmelerinde evimize Başlı başına çok detaylı ve ince tabir edilen detaylı ev temizliğimiz gereklidir,sağlıklı ortamlarda bulunmak hem ailemizi ve sevdiklerimizi hastalıklardan ve sorunlardan da uzak tutar. Peteklerde piriz içlerine kadar temizlik ..