Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Batıkent Temizlik Firmaları – Günaydın Temizlik – 580 46 34

Batıkent Temizlik Firmaları – Günaydın Temizlik
– 580 46 34

Batıkent Temizlik Firmaları – Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri,Çankaya ev Temizliği,Yaşamkent Temizlik Firmaları,Çankaya Temizlik Firmaları,Ankara ev Temizliği, Ankara Günaydın Temizlik, eşyasız boş ev temizliğinde size titiz bir çalışma sunmaktadır.

Evin m2 sine  ve oda sayısına göre 2-3 kişilik ekiplerle geliyoruz. Tüm temizlik malzemelerini firmamız tarafından karşılanıyor.

Önceden oturulmuş boş evin temizliği konusunda uzman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Önceden oturulmuş bir evin temizliği detaylı ve düzenli olarak yapılması gerekir.

Sizlerde yeni oturacağınız evin temiz olmasını ve içinize sinmesini istersiniz. Kuşkusuz temiz ortamda oturmak isteyeceksiniz.

Önceden bulunan eşyaların kapattığı sıkça temizlenmemiş kıyıda köşede kalmış yüzeylerin detaylı bir şekilde temizlenmesi, fayans yüzeyleri, banyo dolapları ve mutfak dolaplarından klozetlere kadar her alanın tecrübeli personellerimiz tarafından temizliği sağlanır.

Camlar, kapılar, balkonlar, duvar, parke, petek, prizler aklınıza gelebilecek her yer detaylı bir şekilde dezenfekte edilir.

Ankara’da ev Temizlik İşleri için Günaydın Temizlik, Ankara Ev Temizliği, İnşaat Temizliği,Batıkent Temizlik Firmaları, Dış Cephe Temizliği, Gündelikçi Personel Temini, Profesyonel ekibiyle sizlerle.

(0312) 580 46 34 GÜNANYDIN TEMİZLİK

DİĞER EV UYGULAMALARIMIZ

→ Yerinde Halı-Koltuk Temizliği

→ Kalorifer-Petek Temizliği

→  Su Baskını tahliye ve temizliği

İnşaat Tadilat ve Boya Sonrası Temizlik

→ Duvar Temizliği

→ Gündelikçi Bayan Temini

Eşyalı Ev Temizliği: (MALZEMESİZ GÜNDELİKÇİ BAYAN-VEYA EKİP OLARAK MALZEMELİ DETAYLI TEMİZLİK 2-3 KİŞİ)

Bay bayan temizlik personellerimiz ile evinizin dip köşe temizliği sağlanıyor. Ev içerisinde yapılabilecek tüm temizlik hizmetini karşılamaktayız.

Perdeler çıkartılarak perde temizliği sağlanır. Camlar detaylı bir şekilde temizlenir. Halılar kaldırılır ve yerler temizlenir. Tüm koltuk ve dolap çekilerek arka kısımları temizlenir. Duvar temizliği buharlı temizlik ya da duvar temizliğinde kullanılan özel kimyasallar ile temizlenir. Fayans temizliği, derz aralarının temizliği yapılır.

Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği sağlanır. İsteğinize bağlı olarak iç kısım boşaltılır tabak, bardak ne varsa temizliği yapılır. Aspiratör, fırın gibi mutfak aletlerinin temizliği sağlanır. Buzdolabı isteğe bağlı iç dış temizlenir.

Islak zeminlerin (banyo – wc – lavabo – balkonların) temizlenmesi. Evde bulunan elektronik eşyaların tozunun alınması. Aydınlatmada kullanılan avizelerin tozunun alınması. Priz ve peteklerin ara kısımlarının temizlenmesi.

Halı ve koltuk silinmesi yada yıkanması. Perdelerin takılması. Varsa ütü işleminin yapılması Günaydın Temizlik ekibi ile yapılmaktadır.

Evlere temizlik hizmetinde, tek kişilik servisimiz yoktur.

En az 2, evin iş durumuna uygun 2-3 kişi olarak eleman yönlendiriyoruz.

Mutfak dolapları iç dış temizliği ve evin genel temizliği istenildiğinde 2 kişi yönlendiriyoruz.

Duvar temizliği ve genel temizlik istenildiğin de evin büyüklüğüne göre 2-3 kişi yönlendiriyoruz.

Koltuk yıkama ve genel temizlik istediğiniz de bir bay bir bayan eleman yönlendiriyoruz.

Halı, koltuk, mutfak dolapları iç kısım, duvar temizliği ve genel temizlik istenildiğinde 3-4 kişi yönlendiriyoruz.

Güvenilir temizlik hizmeti için Günaydın Temizliği arayabilirsiniz. Temizliğin doğru adresidir. Kaliteli yaşam için Günaydın Temizlik.

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Küvet Nasıl Temizlenir

Küvet Nasıl Temizlenir

Küvet Nasıl Temizlenir Kişisel temizliğimizin tam olması ve sağlığımız için küvetlerin her defasında temiz olması gerekmektedir. Küvetin içerisinde oluşan yosun, kötü koku gibi şeyler sağlığımızı olumsuz etkileyeceği gibi göz kirliliği de oluşturur. Bu nedenle küvetleri mutlaka her banyo sonrasında..

Halı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır

Halı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır

Halı yıkama temizliğinde kullanılan malzemeler ve kalitesi çok önemlidir. Bu halınızın he daha temiz olması hem de yıpranmaması açısından önemlidir. Halı temizliği nasıl yapılmalıdır konusunda, halının türüne ve rengine göre müdahale edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Kullanılan kimyasallar, kumaş..

Güneşevler Temizlik Firmaları

Güneşevler Temizlik Firmaları

Güneşevler Temizlik Firmaları Hanımların zorlandığı ve çok yorulduğu işlerden biri tartışmasız ev temizliğidir. Yaz temizliği ve kış temizliği derken temizlik üzerine çok zaman harcanmakta. Tabi sorun sadece zaman kaybı değil üzerine birde üzerine yorulması cabası. Hanımların bu işten kurtaran ve k..