Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
BATIKENT TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / EV TEMİZLİĞİ

BATIKENT TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / EV TEMİZLİĞİ

Batıkent Temizlik Şİrketleri  Ev Temizliği

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Müşterilerimizin ev temizliği taleplerinde en iyi hizmeti verebilmek için  Günaydın temizlik detaylı ev  temizlik programları uygulamaktayız. Evin net (m2) alanı , evde varsa eşyaların yoğunluğu  veya eşyasız ev ise evin son durumu  halini , telefon ile öğrendikten sonra personelimizi bilgilendiriyoruz evin durumuna uygun yönlendirme yapıyoruz.

Ankara  ev temizliği ve Çankaya ev temizliği eşyalı ev temizliğinde öncelikle personelimiz evin tamamını elektrikli süpürge ile temizlemektedir. Yerde bulunan tozlar süpürüldükten sonra ilk olarak cam temizliği başlar. Evin tüm camlarını bir personelimiz gerekli özel aparatlar ve  ekipmanlarla en temiz şekilde temizler bu uygulamada sonucu 2 veya 3 kez cam silinmesi sonrası kesin sonuç alınır. Uygulama sırasında  fiber cam temizlik bezleri ile lekesiz cam temizliği sağlanır. Bu bezler ile camda bulunan kirler yok edilir. Ayrıca gliserin kullanılarak camda kalıcı bir temizlik ve parlaklık bırakılır. Daha sonra evde bulunan eşyaların temizliğine başlanır. Personelimiz evin durumuna göre planlama yapabilir. Eşyaların temizliği için ayrı ayrı özel temizlik malzemeleri kullanılır. Örneğin mobilyaların temizliği için ahşap temizleyici veya elektronik eşyaların için genel temizleyiciler kullanabilir. Eşyaların yoğunluğuna göre işin bitiminde banyo, tuvalet  ve mutfak temizliği için farklı temizlik malzemeleri hazırlanır. Yemek molasından sonra banyo ve tuvalet  önce çamaşır suyu ve ıslak zemin temizleyicisi  ile ön müdahale yapılır. Kısa bir süre sonra fayanslar tavanlara kadar ıslak bez ile silinir. Zemin ise fiber moplar  ve fiber paspas ile  tekrar ovularak son temizliği gerçekleşir. Banyo ve tuvalet  temizliğinden sonra mutfak temizliği için özel temizlik ekipmanları hazırlanır ve mutfak dolaplarının temizliğine başlanır.

Ankara Temizlik  şirketi olarak mutfak temizliğine özel önem vermekteyiz. Evin en temiz olması gereken alandır. Mutfak dolaplarının kapakları, üst kısmı ve ocaklar özenle özel yağ ve kir sökücü temizlik malzemeleri ile silinir. Müşterinin talebine göre dolapların içindeki malzemeler boşaltılır, yıkanır ve tekrar yerine yerleştirilir. Mutfak tezgahı son kez temizlenerek evin zemin temizliği için ekipmanlar hazırlanır. Fayanslı zeminler için çamaşır sulu ekipmanla parke yüzeyler için ahşap temizleyici maddelerin olduğu ekipmanlar kullanılarak evin tamamının zemini temizlenir. Balkonlar var ise son kontrolleri yapılır. Personelimiz müşterimize memnuniyetle ilgili görüşür ve beğenilmeyen temizlik alanları var ise personelimiz o bölgeleri tekrar temizler.Ankara  temizlik şirketleri ve Ankara Temizlik Firmaları Eşyalı ev temizliği müşterimizin  kesin onayı  ile temizlik işiniz biter.

Önemli  bir hatırlatma , çalışılan yerin uzaklığına göre öğlen yemeğini temizliğe ara vermemek için müşteri karşılar.

Bilği ve randevu için : Günaydın Temizlik 0312 580 46 34

            0545 954 07 27

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

ANKARA TEMİZLİK HALI YIKAMADA PROFESYONEL HİZMET

ANKARA TEMİZLİK HALI YIKAMADA PROFESYONEL HİZMET

ANKARA TEMİZLİK HALI YIKAMADA PROFESYONEL HİZMET Ankara temizlik, halı yıkamak oldukça yorucu, zahmetli ve zaman alıcı bir durumdur. Özellikle çalışan hanımlar için büyük bir stres yaratabilir. Tabi birde mevsim konusu var.  Ankara’da her mevsim size hizmet sunan Ankara Temizlik firmaları kaliteli ..

ANKARA DA  TEMİZLİK YÜKÜNÜ ÜZERİNİZDEN ALAN FİRMALAR

ANKARA DA TEMİZLİK YÜKÜNÜ ÜZERİNİZDEN ALAN FİRMALAR

ANKARA DA  TEMİZLİK YÜKÜNÜ ÜZERİNİZDEN ALAN FİRMALAR Çankaya Temizlik Şirketleri ,Artık ülkemizin her alanında bizler için çalışan ve büyük bir yükü üzerimizden alan temizlik şirketleri bulunmaktadır.Batıkent Temizlik Şirketleri,  Ev ve iş yerlerinde yapılacak olan temizlik işlerine uygun pozisyo..

Kapı Nasıl Temizlenir

Kapı Nasıl Temizlenir

Kapı odanın bir parçasıdır, dekoratif anlamda da oldukça şık görünen kapılar, kalkan tozlar nedeniyle    çok fazla tozlanır, parmak izleri olur özelliklede kapının rengi beyaz ise kir ve parmak lekeleri fazlasıyla belli olur. Bunun için düzenli aralıklarla kapılar silinmelidir. Kapıyı temizlerken ka..