Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Batıkent Temizlik

Batıkent Temizlik

Ankara Batıkent Temizlik

Ankara’nın bütün ilçelerine hitap eden firmamız, Batıkent temizlik firmaları arasında kendisine öncü ve lider firma olarak güvenilir bir yer edinmiştir.

Batıkent temizlik işlemlerinizde her zaman aynı özen ve titizlikle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu hususta edinmiş olduğumuz referansların da desteği ile her geçen gün mutlu müşteri sayımızı arttırmaktayız. Firmamız bünyesine her geçen gün yeni ekip arkadaşları katıyor, profesyonel temizlik hizmetlerine hız kesmeden devam ediyoruz.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde Batıkent temizlik hizmetlerinde kesin çözüm anlayışı ile destek veriyoruz.

Yüksek oranda sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyetlerini muhafaza edebilmek için daha çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız.

Gerek personellerimizin düzenli eğitimleri gerekse temizlik ekipmanları ve iş makinaları adına son teknolojileri takip ederek kendimizi geliştirmeyi ihmal etmiyoruz.

Ankara Batıkent Temizlik Hizmetleri

Batıkent ve çevresinde bulunan semtlerimiz için özenli ve hijyen sınıfının birincisi olan firmamız, temizlik işlemlerinde TSE belgeli temizlik malzemeleri kullanmaktadır.

Ankara Batıkent temizlik firmaları olarak başlıca temizlik hizmetlerimiz şunlardır.

  • Gündelikçi bayan: Eviniz ya da iş yeriniz adına periyodik olarak veya talepleriniz dahilinde güvenilir ve hijyen anlayışına sahip personellerimizi yönlendiriyoruz.
  • Ofis temizliği: Ofislerinizin ve iş yerlerinizin rutin temizlikleri için profesyonel ekip arkadaşlarımızla detaylı temizlik hizmeti veriyoruz.
  • Bina temizliği: Apartman ya da siteleriniz adına keşiflendirme yapmak suretiyle ekipmanlar ve kişi sayısı belirlenerek binalarınıza periyodik temizlik hizmeti vermekteyiz.
  • Buharlı temizlik: Özel ve hassasiyet gösterebilecek alanlarınızda detaylı temizlik sağlamak amacıyla buharlı temizlik makinalarımızla maksimum hijyen sağlıyoruz.
  • Dış cephe temizliği: Binalarınıza ait dış cephelerinde bulunan cam ve kompozit temizliklerine yönelik işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Ankara Batıkent Temizlik Firmaları

Genel temizlik şirketlerinin hizmetleri içerisinde yer alan Ankara Batıkent temizlik hizmetlerinin yanı sıra acil durumları içeren hizmetler sunmaktayız.

Yangın, su ve sel baskınları sonrasında gerçekleşen genel ve detaylı temizlik işlemleri ile siz değerli müşterilerimizin mağduriyetlerini en aza indiriyoruz.

Bütün temizlik işleri haricinde Ankara sepetli vinç kiralama imkanı ile hizmetlerimize yenilerini katmaktan sonsuz mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Mutfaktaki Yağ Lekeleri Nasıl Temizlenir?

Mutfaktaki Yağ Lekeleri Nasıl Temizlenir?

Mutfaktaki Yağ Lekeleri Nasıl Temizlenir? Mutfak temizliği kadınların bütün bir gününü alan zorlu ve çetrefilli bir iştir. Her bir alan özel bir şekilde temizlenmelidir. Mutfaktaki Yağ Lekeleri Nasıl Temizlenir? Mutfak temizliğini parça parça yapmak daha pratik bir çözüm olabilir. Kirlerin en birik..

PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR Stor perde Temizliği,Zebra Perde Temizliği, Tül Perde Temizliği,Tül Beyazlatma, Perde Temizliği, Oldukça zor ve zahmetli bir iş olan perde temizliği, perdenin çıkarılması Doğru teknikle yıkanıp Beyazsa sararmış perdelerin beyzlatılması oldukça zor ve sabır isteyen b..

Duşa Kabinde Oluşan Kireçler Nasıl Temizlenir

Duşa Kabinde Oluşan Kireçler Nasıl Temizlenir

Uzun süren kullanılıp temizlenmeyen duşa kabin camlarında ve plastiklerinde sararmalar, küflenmeler meydana gelmektedir. Camlar da su ve kireç lekeleri oluşur. Duşa kabini sık temizlemekle oluşacak lekelerin önüne geçilir. Camın güzelce kurulanmaması lekelere sebep olur, duştan çıktıktan sonra kurul..