Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Beyaz Eşya Temizliği Nasıl Yapılmalı

Beyaz Eşya Temizliği Nasıl Yapılmalı

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren ve özellikle mutfakta hayatımızı bir hayli kolaylaştıran beyaz eşyalar, hayatımızda oldukça önemli bir yerdeler. Özellikle çamaşır ve bulaşık makineleri yaptıkları işlerle, normalde elde yıkamada harcanacak vakit ve sudan çok daha azını harcıyor. Hayatımızı bu kadar kolaylaştıran teknolojik aletlere iyi bakmak gerekmektedir. Temiz kalmaları için elimizden geleni yapmamız gereken bu eşyaların temizliği de çok zorlu bir süreç gerektirmez. Peki o zaman beyaz eşya temizliği nasıl yapılmalı? Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalardan belki de en sık temizlenmesi gereken buzdolabıdır. İçerisine konulan çeşitli yiyeceklerin belli bir süre orada durması ile üretebileceği bakteriler diğer yiyeceklere de zarar verebilir. Bakteri sorunu olmasa bile, tüm temel gıda maddelerini içinde bulunduran Buzdolabı, saklayabildiği yiyecek ve içeceklerin çeşitliliğinden dolayı kötü kokular yayabilir.

Buzdolabını temizlemek istiyorsanız ilk yapmanız gereken, buzdolabının fişini çekmektir. Ardından buzdolabının içindeki tüm malzemeleri çıkartabilirsiniz. Sonrasında ise, bir kovaya koyduğunuz suya biraz sirke ekleyip buzdolabının içini silebilirsiniz. Sirke sayesinde buzdolabı temizlenirken içerisinde bulunan bakteriler ve mikroplar da kırılacaktır.Buzdolabından sonra mutfakta en çok kullanılan beyaz eşyalardan bir tanesi bulaşık makinesidir. Eğer bulaşık makinenizin temizliğinden şikayetçiyseniz ve makineyi her açtığınızda kötü kokular ile karşılaşıyorsanız, deterjan bölümüne bir kaşık karbonat koyarak tüm bunlara engel olabilirsiniz. Sıvı deterjan kısmına ise sirke koymanızda fayda var. Eğer tüm bu işlemleri yaptıysanız, makinenizi bir kereliğine çalıştırabilirsiniz. Fakat önemli husus, makinenizi içinde sirke ve karbonat varken boş bir şekilde çalıştırmaktır.

Çamaşır makinesinin temizliği ise bir hayli kolay. 6 ayda bir temizlenmesi gereken çamaşır makinesinin kirliliğinden şikayetçi iseniz, deterjan gözüne bir bardak sirke koyabilirsiniz. Daha sonra çamaşır makinesini yüksek programda çalıştırabilirsiniz. Bu sayede temizlenecek olan çamaşır makineniz daha temiz yıkamalar yapacaktır. Ankara temizlik firmaları yardımı ile de tüm beyaz eşyalarınızı temizletebilirsiniz. Kısa bir sürede tüm beyaz eşyalarınız ilk günkü halini alır. Hayatınızı kolaylaştıran bu aletlerin ömrünü uzatmayı amaçlayan Ankara temizlik firmaları, üst düzey hijyene ulaşmanız için hizmet vermektedir.

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak Temizlik İşinde Tecrübeli Bayan personeller Alınacaktır. Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Ev Temizliğinde çalışacak bayan Elemanlar Alınacaktır. Tercihen 20-40 yaş Not: Çalışma Şeklimiz En Az 2 personel ile Ev Temizliğine Gidilir. Ev den Servis İle ..

Balgat Temizlik

Balgat Temizlik

Ankara Balgat Temizlik Hizmetleri Balgat temizlik hizmetlerimiz ile beraber müşterilerimize birçok alan ile beraber temizlik hizmetlerini sunmaktayız. Yer alan temizlik hizmetleri içerisinde ev,ofis ve otel temizliği gibi seçenekler yer almaktadır. Bu seçeneklerin her biri içerisinde ayrı ekipmanla..

Ankara Aydınlıkevler Temizlik Şirketleri

Ankara Aydınlıkevler Temizlik Şirketleri

Ankara Aydınlıkevler Temizlik Şirketleri Temizlik Şirketimiz Ankara  Aydınlıkevler mahallesinde olup Tüm Semtlere Hizmet vermektedir. Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, ..