Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Boya ve Badana Sonrası Ev Temizliği

Boya ve Badana Sonrası Ev Temizliği

Boya ve Badana Sonrası Ev Temizliği

Yaşam alanlarımız içerisinde hiç şüphesiz ki en çok değer verdiğimiz ve hijyen içerisinde yaşamayı tercih ettiğimiz yer evlerimizdir. Evlerimizin gerek inşaat ile beraber gerekse de dönemsel olarak kullanıma dayalı badana ve boya ihtiyaçları ile beraberinde ev temizliği ihtiyacı doğar. Evlerimizin boya ve badana işlerinden oluşacak olan boya akıntılarından ötürü cam ve yer temizlikleri zaman zaman çok da kolay olmayan bir sürece neden olmaktadır. Yapılan işlemlerin akabinde yerlerde kuruyan ya da cama sıçrayarak kalıtsal hale gelen boya lekeleri ile beraber badana esnasında evin hoyratça kullanılarak tozlanması gayet normal bir süreçtir. Bu işlemler dahilinde sadece yüzey ve camlar değil aynı zamanda her ne kadar muhafazası söz konusu olsa da eşyalı evlerde, evin genel olarak eşyaları da tozlanarak temizlik gereksinimini doğuracaktır.

Bu nedenler takibinde standart bir genel temizlik yeni boya olmuş evinizin hijyeni için yeterli olmayacak ve yüzey, cam ve eşyaların detaylı temizlik işlemleri gerçekleşmemesi ile beraber tekrardan en kısa sürede yeni badana olmuş olan duvarlarınızda, özellikle eşyalarınızın temas edeceği ya da az aralıklı bölgelerinde kararmalara devamında da duvarların sanki boya olmamış gibi tekrar kirlenmesine neden olacaktır. Böyle bir olay silsilesinin başınıza gelmemesi için boya ve badana işlemlerinden sonrasında detaylı bir şekilde ev temizliği profesyonel ekipler tarafından gerçekleşmesi gerek hijyen gerekse de duvarlarınızın boyasının daha uzun ömürlü muhafaza olması açısından gereklidir.

Boya ve Badana Sonrası Detaylı Ev Temizliği

Yeni badana olmuş evleriniz adına detaylı temizlik işlemleri için iki ayrı unsur söz konusudur. Bu konuda inşaat ile beraber gerçekleşecek olan badana sonrası temizlik işlemleri için inşaat sonrası temizlik baz alınarak bir işlem yürütülürken, eşyalı evinize uygulanan badana sonrası temizlik ise detaylandırılacaktır. Bu koşullar içerisinde temizlik şirketleri ile görüşme esnasında bunu belirtmeniz çok önemlidir ki hatta mümkünse keşif istemek daha da mantıklı olacaktır. Yüzeyler ve camlar üzerinde kalan boya kalıntılarının kimyasal ile temizlenerek ilgili yüzeylere zarar vermeyen malzemeler kullanılması ve de geri kalan eşyaların detaylı temizlikleri ile beraber yerleştirilmesi esas alınarak detaylı ev temizliği işlemlerini profesyonel firmalar ile gerçekleştirebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Ankara İnşaat ya da tadilat sonrasında kalan kalıntıları temizlemek oldukça zahmetli ve vakit alıcı bir işlem olduğu bilinen bir gerçektir. Zorlu, zahmetli ve bir o kadar da uğraştırıcı olan inşaat sonrası temizliğini sizler adına üstlenmiş olan temizlik firmaları bulunmakta..

Temizliği Kolaylaştıran Aletler

Temizliği Kolaylaştıran Aletler

Temizlik, en çok uğraş isteyen aktivitelerden biridir fakat bittikten sonra da büyük bir huzur bulmamanız mümkün değildir. Evinizin o eşsiz kokusu ve temizliği sizi ve tüm misafirlerinizi büyüleyecektir. Fakat böyle güzel sonuçlar veren bir olayın sizi yorması da gayet olağandır. Bu yoruculuğu azalt..

Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama Ankara koltuk yıkama firmamızda hangi semtte oturuyor olursanız olun 0312 580 46 34 ve 0545 954 07 27 nolu hattımızdan randevu alıp koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Ankara koltuk yıkama şirketimiz tüm semtlere servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik g..