Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Buharlı Temizlik ile Eviniz Hijyene Doyacak

Buharlı Temizlik ile Eviniz Hijyene Doyacak

Buharlı Temizlik ile Eviniz Hijyene Doyacak

Hijyenin bir çoğumuz için önemli bir yeri vardır. Bu yüzden durmadan temizlik yaparız ancak temizlik yaparken kullandığımız kimyasal maddelerin hijyen açısından nasıl bir etki bıraktığından emin olamayız. Doğal ürünlerin bir çoğuyla ise aradığımız pırıl pırıl görünümü elde edemeyiz.

Buharlı temizlik ise hiç bir kimyasal ürün kullanmadan, sadece su yardımıyla yapılan etkili bir temizlik yöntemidir. Hem maddi açıdan hem de uzun süreli ve hijyenik temizlik sağlaması açısından tercih edilen bu yöntemi evin farklı alanlarında kullabiliyoruz.

Buharlı temizlik sert zeminlerde (pvc, mermer, parke, ahşağ, metal, seramik gibi) kullanılırken, ocak temiziğinde, fırın temizliğinde, halı temizliğinde ve pek çok farklı alanda da kullanılabilir.
Pek çok farklı özelliğe ve şekle sahip buhar makineleri mevcuttur, ancak buhar makineleri çalışma prensibi açısından benzerdir. Su haznesine koyulan su bir kaç dakika içerisinde ısınır ve zemine uygun buhar ayarına getirilip kullanıma hazır hal alır.

Su içine koyabileceğiniz parfüm ve esanslar kimyasal kullanmadan evinizin mis gibi kokmasını da sağlayacaktır.
Aynı zamanda buharla temizleyeceğiniz zeminin çabuk kuruması zamandan tasarruf etmenizi, sonradan oluşacak lekelerinden en aza inmesi açısından etkilidir.
Buharla temizleyebileceğiniz farklı alanlardan bir kaç örnek vermek gerekirse;

1- Halı temizliği: Çeşitli deterjan ve kimyasallar halılarınızın çabuk eskimesine sebep olurken temizlemesi de çok zahmetli olan bir iştir. Buharlı makineler sayesinden önden tozu kiri çekilen halılar kısa bir sürede tertemiz olur, ıslak şekilde bekletilmeyeceğinden mikrop ve bakteri de barındırmayacaktır.

2-Mutfak fırını ve paslanmazlar: Ticari mutfaklara sahip fast food, kafe, pastane ve restoran gibi işletmelerde ticari fırın, paslanmaz, tezgah gibi sık kullandığımız malzemeleri geleneksel yöntemlerle temizlemek kolay değildir. Zaten bu tür temizleme yöntemlerinde kimyasal kullanmak gerektiğinden, özellikle gıda endüstrisi için tavsiye edilmemektedir. Buharlı temizlik makinelerinin çeşitli aparatları ile ulaşılamayan yerler ve kalıntılar kolayca temizlenebilir.

3-Yatak, minder, yastık: Bu ürünlerde su, deterjan ve kimyasal madde kullanmak küf, mantar ve bakteri oluşumunu olumsuz etkiler. Buharlı temizlik ile kolayca temizlenebilen bu ürünler, bakteri oluşumuna izin vermez.

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak Temizlik İşinde Tecrübeli Bayan personeller Alınacaktır. Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Ev Temizliğinde çalışacak bayan Elemanlar Alınacaktır. Tercihen 20-40 yaş Not: Çalışma Şeklimiz En Az 2 personel ile Ev Temizliğine Gidilir. Ev den Servis İle ..

GOP Temizlik şirketleri /  Ankara   house  cleaning

GOP Temizlik şirketleri / Ankara house cleaning

Ankara house cleaning Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik,..

Detaylı Ev Temizliği Hizmeti Veren Firmalar

Detaylı Ev Temizliği Hizmeti Veren Firmalar

Temizlik yapmanız için önce zamana sonra da fizik gücüne ihtiyacınız vardır. Eğer bu 2 gereklilikten herhangi birine sahip değilseniz, yaptığınız temizlik ya tam istediğiniz gibi olmaz ya da kendiniz kandırmış olursunuz. Temizliğin en gerekli durumlardan biri olduğu düşünüldüğünde, özellikle ev temi..