Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır

Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır

Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır

Son dönemlerde insanların yeni yeni tercih etmeleri ile vazgeçilmez bir durum içerisinde gerçekleştirilen buharlı temizlik işlemleri, uygulanabilir gerçeklikteki maksimum ve görünür seviyedeki hijyen ile beraber henüz çoğu insan tarafından yeni keşfedilmeye başlansa da deneyim sahipleri tarafından olmazsa olmaz düşünceler içerisinde kabullenilmiştir.

Uygulaması tedbir içerisinde dikkatle gerçekleşmesi gerekiyor. Çünkü ürün su sıcaklığını ortalama 150 – 160 dereceye kadar çıkartarak basınçlı buhar veriyor.

İnatçı kirler adına ve yüzde yüz hijyen isteyenler için özellikle yüzey temizliklerinde mükemmel bir sonuç elde ediliyor.

Yapılması ve dikkat edilmesi gereken tek unsur temizlenecek bölgenin önceden elektrikli süpürge ile toz ve kaba temizlik işlemlerinden geçmesidir. Bu sayede daha etkili bir çözüm ile bulunduğunuz yerdeki bakterilerden yüzde yüz oranında kurtulabilirsiniz.

Detaylı temizlik alanı içerisinde yer alan bu işlem dahilinde sert zemin yüzeylerini sadece suyun yüksek ısı ile basınçlı bir şekilde hijyen sağlamasını ve bu işlemin deterjanlı temizlik ile gerçekleşen işlemlerden çok daha uzun süre zeminlerin temiz kalmasını sağlayacaktır.

 

Buharlı Temizlik Hangi Alanlarda Uygulanır?

 

Yüzey temizlikleri adına sert zeminler için ideal bir yöntem olarak kullanılan buharlı temizlik, parke, laminant, fayans ve taş zeminlerin temizlikleri içerisinde mükemmel bir sonuç ile sadece temizlenme değil, deterjan kullanımı söz konusu olmadığı için yüzeyde deterjan kalıntısına ve yapışkanlığına maruz bırakmadan bakterilerin tamamını yok ederek etkin bir çözüm üretiyor.

Özellikle çocuklu ailelerin birincil tercihi olarak kullanılmasında yarar bulunan buharlı temizlik işlemleri, deterjanlı temizlik ile yüzeylerinizde kalan deterjan kalıntılarından ziyade, mikropların dayanamayacağı seviyede ısı dahilinde su ile basınçlı buhar uygulaması ve mikrofiber bez desteği ile yüzeyde tutunamayan mikropların, mikrofiber bezlere yapışarak yüzeyden ayrılmasını sağlıyor.

Kıssadan hisse bir ev ortamında ya da ofisiniz dahilinde sert zeminlerin maksimum hijyen içerisinde bütün zeminleri temizlenirken aynı zamanda koltuk ve halı aparatları ile koltuk takımlarınızın ve halılarınızın temizlenerek arınmasını parlamasını sağlayabilirsiniz. Bütün bunların dışında mutfak mobilyaları, buz dolabı ve ocaklarınızın detaylı temizlik işlemlerini zahmetsizce yaptırabilirsiniz.

Çankaya Temizlik Şirketi-ANKARA-Günaydın Temizlik

Çankaya Temizlik Şirketi-ANKARA-Günaydın Temizlik

Çankaya Temizlik Şirketi-ANKARA-Günaydın Temizlik Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ank..

Hayatınızda Yer Edecek Temizlik İpuçları

Hayatınızda Yer Edecek Temizlik İpuçları

Hayatınızda Yer Edecek Temizlik İpuçları Günlük yaşantıda, hangi sıklıkla yapıyor olursanız olun temizlik zor ve vakit alan bir iştir. Bazı temizleme işlemlerinden de çok uğraşmanıza rağmen olumlu sonuç alamayabilirsiniz. Bunun için püf noktalar bilmeniz ve bunu rutininize dahil etmeniz gerekiyor. ..

Camlardaki Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir

Camlardaki Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir

Evlerin, ofislerin en önemli alanlarından biri olan camlı bölümler, pek çok insanın da dikkatini çekmektedir. Bu yüzden evin veya ofislerin camlı yüzeylerini düzenli olarak temizlemek ve en hijyenik duruma getirmek gerekmektedir. Fakat bazı durumlarda cam temizliği çok da kolay bir işlem olmamaktadı..