Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır

Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır

Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır

Son dönemlerde insanların yeni yeni tercih etmeleri ile vazgeçilmez bir durum içerisinde gerçekleştirilen buharlı temizlik işlemleri, uygulanabilir gerçeklikteki maksimum ve görünür seviyedeki hijyen ile beraber henüz çoğu insan tarafından yeni keşfedilmeye başlansa da deneyim sahipleri tarafından olmazsa olmaz düşünceler içerisinde kabullenilmiştir.

Uygulaması tedbir içerisinde dikkatle gerçekleşmesi gerekiyor. Çünkü ürün su sıcaklığını ortalama 150 – 160 dereceye kadar çıkartarak basınçlı buhar veriyor.

İnatçı kirler adına ve yüzde yüz hijyen isteyenler için özellikle yüzey temizliklerinde mükemmel bir sonuç elde ediliyor.

Yapılması ve dikkat edilmesi gereken tek unsur temizlenecek bölgenin önceden elektrikli süpürge ile toz ve kaba temizlik işlemlerinden geçmesidir. Bu sayede daha etkili bir çözüm ile bulunduğunuz yerdeki bakterilerden yüzde yüz oranında kurtulabilirsiniz.

Detaylı temizlik alanı içerisinde yer alan bu işlem dahilinde sert zemin yüzeylerini sadece suyun yüksek ısı ile basınçlı bir şekilde hijyen sağlamasını ve bu işlemin deterjanlı temizlik ile gerçekleşen işlemlerden çok daha uzun süre zeminlerin temiz kalmasını sağlayacaktır.

 

Buharlı Temizlik Hangi Alanlarda Uygulanır?

 

Yüzey temizlikleri adına sert zeminler için ideal bir yöntem olarak kullanılan buharlı temizlik, parke, laminant, fayans ve taş zeminlerin temizlikleri içerisinde mükemmel bir sonuç ile sadece temizlenme değil, deterjan kullanımı söz konusu olmadığı için yüzeyde deterjan kalıntısına ve yapışkanlığına maruz bırakmadan bakterilerin tamamını yok ederek etkin bir çözüm üretiyor.

Özellikle çocuklu ailelerin birincil tercihi olarak kullanılmasında yarar bulunan buharlı temizlik işlemleri, deterjanlı temizlik ile yüzeylerinizde kalan deterjan kalıntılarından ziyade, mikropların dayanamayacağı seviyede ısı dahilinde su ile basınçlı buhar uygulaması ve mikrofiber bez desteği ile yüzeyde tutunamayan mikropların, mikrofiber bezlere yapışarak yüzeyden ayrılmasını sağlıyor.

Kıssadan hisse bir ev ortamında ya da ofisiniz dahilinde sert zeminlerin maksimum hijyen içerisinde bütün zeminleri temizlenirken aynı zamanda koltuk ve halı aparatları ile koltuk takımlarınızın ve halılarınızın temizlenerek arınmasını parlamasını sağlayabilirsiniz. Bütün bunların dışında mutfak mobilyaları, buz dolabı ve ocaklarınızın detaylı temizlik işlemlerini zahmetsizce yaptırabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Nasıl Temizlenir

Bulaşık Makinesi Nasıl Temizlenir

Bulaşık makinesi günlük yaşantıda bayanların işini kolaylaştırmaktadır. Bulaşık makinesi bulaşıkları temizlediği için makinenin temiz olduğu düşünülür. Fakat makinede kalan yemek artıkları, deterjan kalıntıları, kireç zamanla makineye yerleşir. Yerleşen kalıntılar zamanla makinenizin bulaşıkları iyi..

ANKARA TEMİZLİK SERVİSİ / Günaydın Temizlik hizmetleri

ANKARA TEMİZLİK SERVİSİ / Günaydın Temizlik hizmetleri

ANKARA TEMİZLİK SERVİSİ  Günaydın Temizlik Hizmetleri Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği,..

Ankara Çukurambar Temizlik Firmaları

Ankara Çukurambar Temizlik Firmaları

Ankara Çukurambar Temizlik Firmaları Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat So..