Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
ÇANKAYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Taşınma Öncesi Temizlik

ÇANKAYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Taşınma Öncesi
Temizlik

çankaya  temizlik  şirketleri / Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Ankara  günaydın Temizlik Şirketi  temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin evlerine ve ofislerine   temizlik hizmeti sunuyor. Yeni  taşınacağınız  evinizin yada ofisinizin Öncesi ve Sonrası ,Temizlik hizmetimiz ile taşınma sonrası oluşan kirliliği,pis,lekeli,mutfak dolapları yağlı ve tozlu eve taşınmanız öncesinde işinde profosyonel  geniş kadromuz  titiz ve itina ile temizlenir. Ayrıca Taşınma öncesi temizlik sunarak sizlerin yorulmadan ve güvenle ev  ve işyerlerinize taşınma olanağı sunuyoruz. Anti-Bakteriyel  temizlik ürünlerimiz le çocuklarınız evin her yerinde  dolaşabilme huzuruna kavuşacak. Kalitemizden ödün vermeyen ankara temizlik şirketimiz  ile tecrübelerimize dayanarak sizlere , kaliteli ve güvenilir bir temizlik anlayışı sunuyoruz.Taşınma sonrası oluşan kirliliği işinde uzmanlaşmış geniş kadro ve personellerimiz ile   4-4  lük  temizlenir,kesin sonuç elde edilir.gönül rahatlığı ile evinizi miş gibi temiz ve hijyenik olarak teslim alırsınız.

Genel  temizlik

1- Kaba çöp ve kalıntılar toplanarak  evden  uzaklaştırılır

2- Odaların pencere ve doğramaları içten ve dıştan silinir

3-Pencere doğramalarının araları vakumla çekilerek silinir

4-Camlar içten ve dıştan silinir

5-Mevcut ise panjurlar silinir

6-Silinebilir boya olan duvarlar nemli silinir, silinmez boya ise kuru tozu alınır

7-Seramik-fayans duvar ise yıkanır

8-Avize ve ampüller silinir

9-Tüm kapılar ve kapı kolları önlü-arkalı silinir

10-Petekler   ve   prizler silinir

11-varsa  ise şömine temizlenir

12-Süpürgelikler silinir

13-Parke harici tüm zeminler yıkanır,ıslak yüzeylerin tümü  fayans,mermer,kalebodur,seramik vs

14-Zemin halı kaplı ise ve istenilirse  yıkanır veya vakumlanır (extra ücretlendirilir)

Dolap temizliği

15-Dolaplar ve Çekmeceler  elektirik  süpürgesi  ile toz talaş kalıntıları çekilir

16-Dolaplar ve kapakları içten ve dıştan silinir

17-Çekmeceleri nemli  bez ile silinir

18-Dolap üstleri ve mümkünse altları süpürülür ve silinir

Mutfak temizliği

19-Tüm camlar içten ve dıştan silinir

20-Mutfak dolabı ince temizliği yapılır

21-Tüm mutfak duvar yüzeyleri silinir- mutfağa zarar vermez ise yıkanır

22- Beyaz eşyalar var iste iç ve dış temizliği yapılır silinir dezenfekte edilir

23-Paslanmaz çelikler parlatılır,

24-Zeminleri mutfak tezgah altı dahil olmak üzere yıkanarak, ıslak-kuru vakum ile çekilir.

Banyo temizliği

25-Duvarları seramik temizleyici kimyasal ve fırça yardımı ile yıkanır

26-Küvet, lavabo, kapı ve bataryalar temizlenir

27-Tuvalet içleri ve dışı temizlenir

28-Mevcut ise banyo dolabı iç-dış temizlenir

29-Banyo aynası silinir

30-Zeminler fırçalanarak vakum ile çekilir

iletişim :0545  954 07 27 – 0312 580 46 34

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Ankara da Ev Temizliği

Ankara da Ev Temizliği

Ankara da Ev Temizliği - Günaydın Temizlik Ankara da Temizlik denildiğinde aklınıza  birçok soru işareti gelmektedir ve evleriniz, ofisiniz, kiraladığınız eşyalı evler diğer tüm yaşam alanlarınız, iş yerleriniz ve ya diğer yaşadığınız yerleriniz de günlük ve ayda 1 veya 15 günde 1 detaylı  temizlik..

Buharlı Ev Temizliği

Buharlı Ev Temizliği

Buharlı Ev Temizliği Sağlıklı bir yaşam için hijyen oldukça önemlidir. Durum böyle olunca neredeyse her gün ev temizliği yapmak zorunda kalınmaktadır. Buna hem temizlik malzemeleri hem de zaman yetmemektedir. Eğer siz de zahmetsiz bir şekilde evinizin hijyen açısından zengin olmasını istiyorsanız ç..

Güvenilir Gündelikçi Bayan Arıyorum

Güvenilir Gündelikçi Bayan Arıyorum

Yoğun çalışma temponuzdan dolayı evinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Veya işlerden kafanızı kaldıramadığınız odanızın temiz olmamasından şikayet ediyor olabilirsiniz. Temiz bir alanda yaşamadığınızdan veya çalışmadığınızdan dolayı kendinizi mutlu ve huzurlu hissedemeyebilirsiniz. Bu sıkıntıdan d..