Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Çukurambar Ev Temizliği Şirketi

Çukurambar Ev Temizliği Şirketi

Çukurambar Ev Temizliği Şirketi

Günaydın Ankara Temzilik Şirketi olarak Ankara Temizlik Şirketleri sektöründe güvenilir ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize inşaat sonrasında ve eviniz de tadilat sonrasında kaliteli temizlik hizmetini ve beraberinde sunuyoruz.

Ankara Temizlik firması olarak inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile daima yanınızdayız.

Ev temizliği konusunda uygulamamız  şu şekildedir.

Pvc ve çerçeve temizliği yapılır. Lavabo ve tuvalet temizlenir. Balkon ve korkuluklar temizlenir. Mutfak ve dolaplar temizlenir yüzeysel olarak. Odalar ve parkeler temizlenir. İnşaat sonrası kaba ve ince temizlik profesyonel kadromuzla en düzgün ve hiçbir zarar vermeden tamamlanır  ve müşterilerimize teslim edilir.

Günaydın Temizlik firması  Ankara’nın tüm ilçeler ve mahallelerine sahip olduğumuz tecrübe ve hizmet kalitemiz ile eşyalı ev temizliği  Boş ev Temizliği,İnşaat sonrası ince temizlik,İnşaat Temizliği,Tadilat Temizliği,Boya sonrası Temizlik,Taşınma öncesi Detaylı Temizlik,Ankara Temizlik,Kiralık Ev Temizliği,Acil Ev Temizliği,Çukurambar Ev Temizliği,İncek Temizlik,konularında her zaman yanınızdayız. Ev temizliği konusundaki titizliğimiz ve kalitemiz ile evinizi bize teslim edin ve hiçbir kuşku duymadan güvenilir personellerimiz evinizi detaylı temizliğini yapaıp teslim eder.

AnkaraTemizlik firması olarak Çankaya ev temizliği konusunda kaliteyi ve titizliği öne çıkarıp, profesyonel ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.Bağlıca ev temizliği kapsamında odaların temizliğini şu şekilde yapmaktayız.

Örümcek ağları alınır. İsteğe bağlı tüm duvarlar silinir. Camların silimi içten ve dıştan yapılır. Mobilyaların tozu alınır. Tüm kapılar silinir. Zeminde halı varsa vakumlanır. Klimalar temizlenir.Keçiören ev temizliği kapsamında banyo ve tuvalerlerin temizliğini şu şekilde yapmaktayız.

Duvarlar yıkanır ve silinir. Mobilyalı ahşap bölümlerin silimi yapılır. Ayna ve camların silimi yapılır.Duşakabin Buhar makinası ile dezenfekte edilir  ve lavaboların silimi yapılır. Tuvalerler dezenfekte edilir. Kapılar silinir. Zeminler vakumlanır.Batıkent ev temizliği kapsamında mutfak temizliğini şu şekilde yapmaktayız.

Fayanslar ve derzler ve derz araları Buhar makinası ile silinerek temizlenir. Mobilyalar ve ahşap bölümler titizlikle temizlenir. Cam ve çerçevelerin silimi yapılır. Aspiratördeki yağ kalıntıları özel yağ sökücü ürünümüz ile temizlenir. Buzdolabı ve fırın boşsa  yüzeysel temizliği yapılır.

Günaydın Temizlik olarak müşterilerimiz ve Ankara için oluşturduğumuz güvenli personel ve ekip ve ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti anlayışını prensip edindik 9 yıllık hizmet tecrübemizle güven ve kaliteli temizliğin Ankara da doğru adresi haline geldik.

Tel : (312)580 46 34 – (545) 954 07 27

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri,Çankaya ev Temizliği,Yaşamkent Temizlik Firmaları,Çankaya Temizlik Firmaları,Ankara ev Temizliği,

İNŞAAT SONRASI DETAYLI TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI DETAYLI TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI DETAYLI TEMİZLİK Ankara gibi büyük şehirlerde inşaat sektörü çok fazla büyüme hızı kazanmıştır. Banka kredilerinin daha cazip olmasıyla birlikte yeni proje ve alımlar çok yükselmiştir. Bizde bu paralelde İnşaat Sonrası Temizlik hizmetleri sunuyor ve sizlerin her türlü ihtiyacını gi..

Ev Temizliği Fiyatları Nasıl

Ev Temizliği Fiyatları Nasıl

Her insanın hayatının bir bölümünde temizlik işleri kendisine kalmaktadır diyebiliriz. Eğer hayatınızın bu döneminde aynı zamanda okumak veya çalışmak zorundaysanız, bu temizlik işlemi sizler için bir hayli yorucu ve vakit isteyen bir aktivite olabilir. Bundan dolayı da en uygun şekiller ile temizli..

Tuvalet ve Banyo Temizliğinde En Önemli Olan Unsurlar

Tuvalet ve Banyo Temizliğinde En Önemli Olan Unsurlar

Temizliğin farklı şekillerde olan ipuçlarının temizliği kolaylaştırdığı ve hızlandırdığı bilinir. Özellikle de kullanılan maddeler arasında yer alan çamaşır suyu ve diğer deterjanlar yoğun bir şekilde kimyasal madde barındırmaktadır. Bundan da kurtulabilmek adına daha doğal olan yöntemler tercih edi..