Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Çukurambar Ev Temizliği Şirketi

Çukurambar Ev Temizliği Şirketi

Çukurambar Ev Temizliği Şirketi

Günaydın Ankara Temzilik Şirketi olarak Ankara Temizlik Şirketleri sektöründe güvenilir ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize inşaat sonrasında ve eviniz de tadilat sonrasında kaliteli temizlik hizmetini ve beraberinde sunuyoruz.

Ankara Temizlik firması olarak inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile daima yanınızdayız.

Ev temizliği konusunda uygulamamız  şu şekildedir.

Pvc ve çerçeve temizliği yapılır. Lavabo ve tuvalet temizlenir. Balkon ve korkuluklar temizlenir. Mutfak ve dolaplar temizlenir yüzeysel olarak. Odalar ve parkeler temizlenir. İnşaat sonrası kaba ve ince temizlik profesyonel kadromuzla en düzgün ve hiçbir zarar vermeden tamamlanır  ve müşterilerimize teslim edilir.

Günaydın Temizlik firması  Ankara’nın tüm ilçeler ve mahallelerine sahip olduğumuz tecrübe ve hizmet kalitemiz ile eşyalı ev temizliği  Boş ev Temizliği,İnşaat sonrası ince temizlik,İnşaat Temizliği,Tadilat Temizliği,Boya sonrası Temizlik,Taşınma öncesi Detaylı Temizlik,Ankara Temizlik,Kiralık Ev Temizliği,Acil Ev Temizliği,Çukurambar Ev Temizliği,İncek Temizlik,konularında her zaman yanınızdayız. Ev temizliği konusundaki titizliğimiz ve kalitemiz ile evinizi bize teslim edin ve hiçbir kuşku duymadan güvenilir personellerimiz evinizi detaylı temizliğini yapaıp teslim eder.

AnkaraTemizlik firması olarak Çankaya ev temizliği konusunda kaliteyi ve titizliği öne çıkarıp, profesyonel ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.Bağlıca ev temizliği kapsamında odaların temizliğini şu şekilde yapmaktayız.

Örümcek ağları alınır. İsteğe bağlı tüm duvarlar silinir. Camların silimi içten ve dıştan yapılır. Mobilyaların tozu alınır. Tüm kapılar silinir. Zeminde halı varsa vakumlanır. Klimalar temizlenir.Keçiören ev temizliği kapsamında banyo ve tuvalerlerin temizliğini şu şekilde yapmaktayız.

Duvarlar yıkanır ve silinir. Mobilyalı ahşap bölümlerin silimi yapılır. Ayna ve camların silimi yapılır.Duşakabin Buhar makinası ile dezenfekte edilir  ve lavaboların silimi yapılır. Tuvalerler dezenfekte edilir. Kapılar silinir. Zeminler vakumlanır.Batıkent ev temizliği kapsamında mutfak temizliğini şu şekilde yapmaktayız.

Fayanslar ve derzler ve derz araları Buhar makinası ile silinerek temizlenir. Mobilyalar ve ahşap bölümler titizlikle temizlenir. Cam ve çerçevelerin silimi yapılır. Aspiratördeki yağ kalıntıları özel yağ sökücü ürünümüz ile temizlenir. Buzdolabı ve fırın boşsa  yüzeysel temizliği yapılır.

Günaydın Temizlik olarak müşterilerimiz ve Ankara için oluşturduğumuz güvenli personel ve ekip ve ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti anlayışını prensip edindik 9 yıllık hizmet tecrübemizle güven ve kaliteli temizliğin Ankara da doğru adresi haline geldik.

Tel : (312)580 46 34 – (545) 954 07 27

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri,Çankaya ev Temizliği,Yaşamkent Temizlik Firmaları,Çankaya Temizlik Firmaları,Ankara ev Temizliği,

Buzdolabı Temizliği Nasıl Yapılır

Buzdolabı Temizliği Nasıl Yapılır

Mutfak temizlikte, önemli kısımlardan biridir. Buzdolabı gıdaları sakladığı için, buzdolabı temizliğini aksatmamak gerekir. Sağlığa zararlı gıdalar tüketilir, bu da sağlığı olumsuz etkileyerek hastalıklara neden olabilir. Bazen buzdolabının kirlendiği, kötü kokular geldiğinde anlaşılır, kokular bütü..

Temizlik Şirketleri Fiyatları Pahalı Mı

Temizlik Şirketleri Fiyatları Pahalı Mı

Temizlik şirketleri belli bir ücret doğrultusunda ev ya da ofis gibi yerlerde temizliğin sağlanması açısından belli bir politika izler. Bu doğrultuda temizlik açısından da belli noktalara her zaman dikkat edilmektedir. Öncelikle fiyatın ortaya çıkabilmesi için, alan büyüklüğüne dikkat etmek gerekece..

Sözleşmeli Personel Temini

Sözleşmeli Personel Temini

Sözleşmeli Personel Temini Birden fazla alanda sağladıkları hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmış durumdadır. temizlik şirketleri verdikleri çeşitli hizmetler sayesinde hastalıklara yakalanmadan ya da temiz mi kirli mi endişesi duymadan rahat bir şekilde etrafa dokunabilmekteyiz. Müş..