Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Demetevler Temizlik Şirketi / Günaydın Temizlik 0312 580 46 34

Demetevler Temizlik Şirketi / Günaydın Temizlik 0312 580
46 34

Demetevler Temizlik Şirketi / Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Tüm yaşam alanlarınızın temizliği ilk aşamada ön görüşme yaparak belirlenir. Yapılacak tüm iş ve detayların bilgisi yetkili kişiye aktarılarak, doğru yönlendirme sağlanır. Yapılacak alana göre, büyüklük, küçüklük, işin detayına göre personel yönlendirmesi yapılır. Ön görüşme yapılırken yetkili kişiler notunu alır ve işi yapacak personellere aktarmada bulunur. Yer tespiti yapılır. Müşterinin isteğine göre malzeme temin edilir ve ona göre ayarlama yapılır. Yönlendirilen personeller temizlik alanına gittiğinde işin detayını birde siz değerli müşterilerimizden dinler. İşe başlamadan notunu alırlar. Atılacak çöp, temizlenecek alan, kıymetli eşyalar, küçük yada büyük eşyalar, saat her şey konuşulur ve notlar alınır. Her mekan için temizlik raporu oluşturulur.

Temizlik yapılacak genel bir ev temizliği ise, müşterinin arz ve isteğine göre cam temizliği, duvar temizliği (duvar silimi), kapı temizliği silinmesi, zemin temizliği (evin silinip süpürülmesi), banyo ve tuvaletin detaylı temizlenmesi, derz aralarının temizlenmesi, fayans temizliği, petek iç temizliği, duşakabin, küvet temizliği, klozet temizliği, mutfak dolabı temizliği (iç dış ), buzdolabı temizliği (iç dış), aspiratör temizliği, fırın temizliği, halı temizliği, koltuk temizliği, balkon temizliği, odaların temizliği, mobilyaların ve diğer eşyaların tozunun alınması gibi evin genelinin temizliği uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Odalarda kullanılan temizlik ürünleri üstün kalitede olup temizliği ön plana çıkartacaktır. Cam siliminde kullanılan ürün ile ferah camlara sahip olabilirsiniz. Banyo ve tuvalet gibi hassas noktaların temizliğinde kullanılan kimyasallar oluşabilecek virüslerin önüne geçerek sağlığınızı bir adım daha korumuş olacaksınız. Mutfakta kullanılan dezenfektanların kullanım şekli ve ürüne göre değişiklik  gösterecektir. Mutfakta özenle temizlenecek alanlar arasındadır. Mutfak dolapları sizin isteğinize göre tüm tabak, bardak vs. indirilip dolap temizliği detaylı bir şekilde temizlenir ve indirilen tabaklar vs. yıkanarak dezenfekte edilmiş bir şekilde yerlerine konulmaktadır. Aspiratör temizliğinde yağların kırılması sağlanarak detaylı temizliğe ulaşıyoruz. Buzdolabı temizliği de mutfak dolabı temizliği gibi sizin isteğinize göre boşaltılıp dezenfekte edilerek malzeme yerleşimi yapılmaktadır. Evin genel toz alımı yapılarak küçük yada büyük tüm eşyaların temizliği sağlanmaktadır. Halı ve koltuklarınız için özel hazırlanmış dezenfektanlarımız ile halı ve koltuklarınızdan kir kusturularak ilk günkü haline geliyor. Halı ve koltuk temizliği aynı zamanda özel halı koltuk temizleme makinasıyla kirin atılması sağlıyor. Özel vakumu sayesinde kiri içine çekerek kirin yok olmasını sağlıyor.

Bunların dışında, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, büro temizliği gibi tüm temizlik hizmetleri rapor edilerek detaylara göre özenle yapılmaktadır.
Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Genel Ev Temizliği

Genel Ev Temizliği

Temizlik, her ne kadar en gerekli hususlardan bir tanesi olsa da, özellikle çalışan kişiler için bazen bir zulüm haline gelebiliyor. Bu durumdan etkilenmemek adına, düzenli olarak evinizi veya ofisinizi temizlemek sizleri büyük bir yükten kurtaracaktır. Eğer uzun süredir temizlik yapmıyorsanız veya ..

Ankara Temizlik Şirketi Tavsiye – Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik Şirketi Tavsiye – Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik Şirketi Tavsiye - Günaydın Temizlik Ankara da Temizlik şirketi tavsiye ederken en önemli unsur güvenilir ve işini titiz temiz yapması tabi bunun yanında da vergiye kayıtlı yeri belli insanlarla çalışmak çok çok önemlidir.Ankara da temizlik firması tavsiyesinde bulunduğumuzda Günaydı..

Güvenilir Gündelikçi Bayan Arıyorum

Güvenilir Gündelikçi Bayan Arıyorum

Yoğun çalışma temponuzdan dolayı evinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Veya işlerden kafanızı kaldıramadığınız odanızın temiz olmamasından şikayet ediyor olabilirsiniz. Temiz bir alanda yaşamadığınızdan veya çalışmadığınızdan dolayı kendinizi mutlu ve huzurlu hissedemeyebilirsiniz. Bu sıkıntıdan d..