Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Dış Cephe – Cam Temizliği

Dış Cephe – Cam Temizliği

Dış Cephe – Cam Temizliği

Dış cephe temizliği ve cam temizliği oldukça tehlikeli ve oldukça yapılması zor bir iş olmakla beraber, güvenlik tedbirleri alınmadan asla yapılmaması gereken bir durumdur. Dış cephe temizliğiniz de öncelikle firmamız, gerekli güvenlik önlemlerini alır ve dış cephe olarak bina, rezidans ,ve camlarınızı, özenle ve titizlikle başarmaktadır. Bu hususta dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise, bu işi yapacak olan ekibin bilgili ve bu konu hakkında yeterince eğitim almış olması olmazsa olmazlardan olmalı.

Sonuçta bu iş üzerinde yapılacak en ufak bir yanlış ciddi şekilde yaralanmalarla ve hatta ölümle sonuçlanabilir. Bu sektörde kendi ismini duyurmuş ve belirli müşteri potansiyele ulaşmış firmalarla iş yapmanız sizin için her zaman karlı bir iş olacaktır. Dış cephe temizlikleri ilk günkü kadar temiz ve parlak durmasını istiyorsanız, belirli aralıklarda bu işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Dışarıdan görülebilecek küçük bir leke dair isminizin lekelenmesine yol açabilir. Günümüz insanlarına göre bazı durumlarda, dışarıdan görülecek leke insanların akıllarında farklı bir düşünce yaratabilir. Bu düşünceyi ortadan kaldırmak sizin elinizde. Belirli sayıda ve farklı günlerde belirlenmiş olan dış cephe temizliği ve cam temizliği size belirtilen günlerde başlanılıp size bitirme saati verilir ve sonrasında, yine sizin kontrolünüz sayesinde ilk günkü parlaklığına ve temizliğine kavuşturmanızı sağlayacak olan yine biziz.

Dış cephe temizliği ve cam temizliği farklı koruma materyallere göre uygulamalarda değişiyor. Alicobond, paslanmaz, pvc, alüminyum kompozit, metal, ctp levhalar, paksiding, mermer, mozaik, granit, kompakt laminat levhalar, ve cam giydirme gibi çok çeşitli giydirme sistemlerine karşılık bunlara uygun temizleme ve koruma sistemleri mevcuttur. Uygulanacak zeminin yüksekliği ve şekline göre kullanılacak vinç seçilir. Bu sepetli vinçte olabilir, ya da çatıya sabitlenmiş motorlu ve manuel kullanılan 3 metrelik sepetler kurulup bina parsellere bölünüp, yukarıdan aşağı olmak üzere temizliği zemine göre hazırlanan kimyasallarla temizlenir. Gerekli zeminlerde koruma ve parlatıcılar kullanılır.

Profesyonel ekipler tarafından yapılan bu işlemler tüm güvenlik tedbirleri alınarak ve tüm personel ssk kanunlarına göre sigortalıdırlar. Fiyatlandırmada vinç bedeli 1 günlük işçilik 1 günlük olmak üzere ayrı ayrı hesaplanır. Dış cephe temizlikleri de günlük hayatta yaptırdığınız ev temizlikleri kadar önem taşımaktadır. Dışarıdan gözüken tertemiz bir dış cephe insanların içini aydınlatmakla beraber size karşı olumlu yönlerini de katmaktadır. Bu durumda bizler Ankara GÜNAYDIN temizlik şirketi olarak, uzun süredir bu konuda faaliyet gösteren firmamızla daima yanınızda bulunmaktayız.

Dış cephe temizliği ve cam temizliği çok zahmetli ve eziyetli bir iş olmanın yanı sıra, seçtiğiniz firmanın da yaptığı işe göre katkı payı yüksektir. Ankara’da faaliyet gösteren bir çok temizlik firması bulunmaktadır. Çoğu firma belki de bu temizliği yapabileceklerini söylerler ve işleri bittikten sonra olmayan bir yer için sizden tekrar ücret talep edebilirler. Siz bu tarz durumlarda çok dikkatli olmalısınız. Firmamız müşterilerine, yapılamayan temizliklerde ve misafir memnuniyeti alamadıkları yerlerde, ücretsiz olarak telafi temizliği hizmetini de sizlere sunmaktadır. Biz ekibimizle birlikte belirtilen alanlarda işimize başlarız, bitip bitmediğine şirketimiz değil müşterimiz karar verir. Biz eğer bu işi yapıyorsak müşteri için yapıyoruz. Her şeyden önemlisi bizim için belirli bir müşteri potansiyeli oluşturabilmektedir. Ve asla siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik durumlara girmeyiz. Bizim belirtmiş olduğumuz bir hedefimiz, bir garantimiz ve vizyonumuz bulunmaktadır.

Vizyonumuzu oluşturan kişiler daimi müşterilerimiz olması gerekmektedir ve yapılan işi ise müşteri memnuniyeti açısından hedefimiz alanları içerisine sokmaktır. Özellikle dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise, temizlik yapan her eleman dış cephe yapabilir niteliğini asla taşımıyordur. Bizler bunun için, eğitimini almış ve gerekli ekipmanlara sahip personeller ile çalışmamıza devam etmekteyiz.
Öncelikle, dış cephe işinde normal ev camı siler gibi cam temizlenmesi doğru değildir. Aslında temizlik denildiği zaman ayrı ayrı kollara ayrılan temizlik dalları vardır. Örneğin; evinizin camı ile dış cephe temizliği camı bir olamaz. Dış cephe temizliğinde camların buharının alınması için gerekli temizlik ilaçları olması gerekir ve camın durumuna göre ve temizlik kirlilik oranına göre ilaç uygulanır.

İlk camda test edilen ilaç olumlu görülürse, diğer camlarda da uygulanmaya devam eder. Eğer ilk camda etkisini göstermeyen ilaç olduğu durumlarda, ne sizin zamanınızı alırız ne de işimizi kısa sürede bitirebiliriz. Bu işin raporunu oluşturduktan sonra ise temiz ve titiz çalışmalar sonucunda istenilen dış cephe temizliği ve cam temizliği beraber sizlere teslim etmiş oluruz.
Camlarda yaşanabilecek çözümü olmayan sorunlar;

1) Cam yerine montaj edilirken çerçeveden sıçrayan kaynak yanıkları.

2) Cam yerine montaj edilirken sert bir yere sürülerek çizilmesi.

3) Uzun süre silinmeyen camda oluşan oksitlenme (yaklaşık 1 yılda oluşmaya başlar.)

Camların belirli periyotlar ile temizliği yapılmadığı ve ihmal edildiği durumlarda yağmur ve güneşin de etkisi ile önüne geçilemez oksitlenmeler oluşmaktadır. Biz buna camın can çekişmesi demekteyiz. Sürekli canlı kalabilmesi ancak silimi ile mümkündür. Oksidasyon olmuş camlarınıza farklı kimyasallar kullanılarak hayata döndürülebilir ve kurtarılabilir. Böyle durumlarda maddi külfeti biraz daha ağır olmaktadır. Dış cephe için önerilen silim zamanı yılda 3 en az 2 defadır

Güvenli Temizlik Şirketi Nasıl Bulunur

Güvenli Temizlik Şirketi Nasıl Bulunur

Gündelikçi bir temizlikçi arayan herkes ilk olarak temizliklerinin düzgün yapılması konusuna takılmaktadır. Tabii ki bu konu çok önemlidir. Fakat yapılan temizliğin kalitesinden önce güvenliğin ön planda olması gerekmektedir. İlk olarak evinizi açtığınız temizlik görevlisinin can ve mal güvenliğiniz..

BATIKENT TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / EV TEMİZLİĞİ

BATIKENT TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / EV TEMİZLİĞİ

Batıkent Temizlik Şİrketleri  Ev Temizliği Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inş..

Ankara da Bahar Temizliğinde %35 indirim

Ankara da Bahar Temizliğinde %35 indirim

Ankara da Bahar Temizliğinde %35 indirim Okulların açıldığı bu günlerde evlerdede bahar temizliği hareketide başlamış olur.bahar temizliğini Ankaralı kadınlar bir çile haline getirmekden kurtuluyor, Ankara da bahar temizliği fiyatları ile en kaliteli bahar temizliği fiyatları ile sizlerin bütçesini..