Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
EV TEMİZLİĞİNİN PÜF NOKTALARI / ANKARA ÇANKAYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

EV TEMİZLİĞİNİN PÜF NOKTALARI / ANKARA ÇANKAYA
TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

EV TEMİZLİĞİNİN PÜF NOKTALARI / ANKARA ÇANKAYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Ev  temizliğinin  doğru  ve zamanında yapılması sizi ve  hayalini kurduğunuz eve her zaman kavuşmanızı sağlar .

Ev temizliğinin püf noktaları

Ev de yaşayan kişi sayısı ne kadar  fazla  ise temizlik yapacağımız, zamanda  ve dikkatte o doğrultuda artar. Evimiz de çocuk varsa sağlık için her zaman hijyenik  ortamı sağlamamız lazımdır. hatta  buna mecburuz,çünkü çocuklarımızın sağlığını doğrudan  etkileyen mikrop ve bakteriler ile karşılaşan çocuklarımız ,vücut dirençleri zayıf olduğu için hastalanmaya daha yakındır.

Ev temizliği günlük bir rutindir. Dikkatli olmamız gereken asıl nokta ise  bugünün işini yarına bırakmamaktır. Her zaman birbirini takip eden işlerin yapılması gereklidir. Tabi doğru sıralama ile Sıralamanın  önemi ise harcanacak gücün ve zamanın enerjinin doğru işlere başlayarak zordan kolaya doğru olması gereklidir.bunu yaptığımızda işlerinizin tamamını zamanında yapabilirsiniz.

A -iki haftada  bir perdeleri yıkamalıyız ve bu bir rutin olarak devam etmelidir. Perde için en iyi yıkama sıcaklığı 30 ve 40 derecedir.perdeleri ve tülleri  nemli olarak hiç beklemeden astığımızda ütülemeye gerek kalmayacaktır. Sora camları ve cam kasalarını sirkeli ve deterjanlı su ile silip  cam temizliğini bitirebilirsiniz.

B – Elektrik süpürgesi yardımı ile  evimizin tümü süpürülmeli ardından toz alma işini yapmalıyız. Halıfleks ler ve halılar evin tüm tozu  içlerine çeker ,önce toz alıp ve halılarınızı silkeleyecek uygun yeriniz var ise halıların tozunu bu şekilde almak çok daha etkili olacaktır,sonrasında ise yerleri sirkeli ve deterjanlı suyla silmelisiniz.

C –  Evin süpürme  işi ve yer silme işi bittikten hemen sonra ise  tüm eşyaların tozunu almalısınız bunlar sehba,masa,sandalye ,büfe,televizyon ünitesi,pc, ve kapıların silinmesini ihmal etmeden yapınnız.

D – Önceden bir kez sildiğimiz zemini tekrar silmemiz gereklidir .nedeni ise en çok kirlenen ve mikrop olan yerler,2 defa silmeden mikropve kirden arındırılamaz, yerlerin  ve zemin özelliğine uygun bir temizlik malzemesi  ile silinip kurulanmalıdır.nedeni ise iz kalmaması içindir.

E –   mutfak  ve banyonun temizliği evin diğer tüm  odaları  ve  salonları balkonları tamamlandıktan sonra yapılmalıdır. Çünki temizlik malzemelerimizin bu alanlarda olması ve sıcak su ve benzeri malzemelerin daha bu alanlardan daha kolay alınmalarıdır.

F –   makinaya attığımız  yıkanan perdeler genelde düşük derecede yıkadığımız için ütü gerektirmez ,ütülenecek bir kumaş ise perde ütülenir ve yerine asılır.

Genel ev temizliği sıralaması bu şekilde  günlük temizlikte de dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır.rutin bir temizlikte her gün paspas veya perde yıkamayacağımız için yada cam silmeyeceğimiz için günlük temizlik çok daha kolaylaşır ve sizi yormaz .sizlere tavsiyem ayda 1 kez genel temizlik yaptırmanız ,nedeni ise çok zor ve çaba ve güç isteyen detaylı temizlik Ankara temizlik şirketleri tarafından detaylıca yapılabilmektedir. Yaşlı ve yardıma muhtaç yakınlarımızın ev  temizliğini ihmal etmeden yaptırmalısınız bu hem sizin için hem de yakınlarınızı mutlu edecektir.

Günlük temizlikte günaydın temizliğin sizlere önerisi:akşamdan kalan bulaşığın toparlanması ve yıkanmasıdır.bulaşık makinesini akşamdan çalıştırdığımızda enerji tasarrufu ve sabaha temiz bir mutfak bulursunuz.rutin temizlik işinizi de azaltmış olarak güne başlarsınız

Siz değerli müşterilerimize önerilerim

1 çok katlı yüksek bir apartmanda oturuyorsanız cam temizlğini yapmayın  ve bizden yardım alın.

2 ayda en az bir defa evinizi detaylı temizlik yaptırın .bu çok yorucu bir iş olduğu için günaydın temizlik bu hizmeti sizlere sunmaktadır.

3 perdelerinizi asamıyorsanız ve temizliğini yapamıyorsanız günaydın temizlik sizlere bu hizmetide sağlamaktadır.

4çalışıyorsunuz ve ev temizliğine vaktiniz ve zamanınız mı yok  gündelikçi hizmetimizden yararlanın ve temizliği sorun etmeyin

5 temizlikten anlamıyormusunuz ve yapmak istemiyormusunuz ankara da temizlik şirketi denildiğinde günaydın temizlik aklınızdan çıkmasın

6 yaşlı yakınlarınızmı var ve temizliğe ihtiyaçları varsa sizlerin yerine temizliği biz yapıyoruz,garantili temizlik hizmetimiz ve acil temizlikl hizmetlerimizden yararlanın

BİLGİ VE RANDEVU İÇİN 0312 580 46 34 – 0545 954 07 27 TELEFONLARDAN BİZE ULAŞA BİLİRSİNİZ.

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Kalite Garantili Ankara İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Kalite Garantili Ankara İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Kalite Garantili Ankara İnşaat Sonrası Ev Temizliği Ev temizliği sizin her zaman için hassas olmanız gereken bir konudur. Çünkü temizlik demek aynı zamanda sağlık demektir. Eğer sağlığınıza dikkat ediyor ve devamlı olarak temiz kalan bir evde yaşamak istiyorsanız Ankara ev temizliği sayesinde bunu ..

ANKARA BATIKENT ÇAKIRLAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / GÜNAYDIN TEMİZLİK

ANKARA BATIKENT ÇAKIRLAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / GÜNAYDIN TEMİZLİK

ANKARA BATIKENT ÇAKIRLAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara i..

ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / GOP TEMİZLİK HİZMETLERİ

ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / GOP TEMİZLİK HİZMETLERİ

GOP TEMİZLİK HİZMETLERİ Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizli..