Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Haftalık Ev Temizliği

Haftalık Ev Temizliği

Haftalık Ev Temizliği

Gündelik yaşantılarımızın içerisinde evlerimizin hijyeni mutlak suretle en önemli unsurlardan birisidir.

Düzenli olarak gerçekleşen ev temizliği adına belli periyotlarla yapılan işlemler evlerinizin temizliği adına yeterli olmayabilir. Minimum haftada en az 1 kere ev temizliği genel olarak türk toplumunun alışkanlık haline getirdiği bir konudur.

Haftanın belirli bir günü içerisinde gerçekleşecek olan yüzeysel ev temizliği ve toz alımları maalesef ki özellikle yaz ayları dahil olmak üzere yeterli olmayabiliyor. Profesyonel temizlik şirketleri ile gerçekleşen temizlikler hiç şüphesiz ki kullanılan temizlik malzemeleri nedeniyle daha etkili ve tozlardan muhafaza edilebilen bir koşul oluştursa da yine de gündelik olarak yaz aylarında gerçekleşen açık pencere ve balkon kapıları ile dışarıdan içeriye hücum eden toz tanecikleri eşyalar üzerindeki yerlerini alıyorlar.

Bu nedenle de haftalık temizlik yapılsa bile günlük olarak temizlik işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Haftalık temizlik kadar detay içermese de gerçekleşecek günlük temizlik içerisinde elektrikli süpürge ve yüzey temizliği gerçekleştirilerek evinizin hijyeni korunmalıdır. Günlük temizlik uygulanmadığı zaman evinizin hijyenik kalması pek mümkün değildir.

Detaylı Ev Temizliği

Rutin olarak gerçekleşen ve alışkanlıklarla da pekişen haftanın belirli bir günündeki ev temizliği faaliyeti evinizin tamamen temiz olması için yeterli olmayabilir. Ancak haftalık ev temizliğinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak yine sizin elinizdedir.

Özellikle alanında uzman temizlik şirketleri dahilinde gerçekleşecek olan temizlik işlerinde genel temizlik işlemlerinden uzakta detaylı bir şekilde yürütülmesi ile beraber daha uzun süre içerisinde haftalık temizliğinizin döngüsünü sağlayacak seviyeye getirilebilir.

İstisnasız her ev eşyasının tozlarının, toz tutmaz temizlik malzemeleri ile temizlenmesi, sert yüzeylerin buharlı makineler yardımı ile detaylı ve daha sağlıklı bir hijyen anlayışı ile temizlenmesi ile beraber rutin temizlik anlayışınız ile firma temizliği arasındaki farkı zaman içerisinde çok daha iyi şekilde anlayabileceksiniz.

Temizlik firmaları adına ise gerçekleştirmek isteyeceğiniz haftalık ev temizliği konusunda, tecrübeli ve referansı bol olan temizlik şirketlerini seçmeniz doğru tercih olacaktır.

Temizlik firmalarının referansları ve memnuniyet kıstasları ile beraberinde ciddi bir araştırma yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Kireç Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Kireç Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Kireç Lekesi Nasıl Çıkartılır? Mutfak ve banyolarda çok sıklıkla kullanılan fayanslarda ve çaydanlıkta biriken kireç lekeleri ev hanımlarının en büyük düşmanıdır. Suyla çok fazla temas yüzden biriken kireç ve tortu her evde bulunabilecek malzemelerle giderilebilmektedir. Peki fayanslarda oluşan, Ki..

Ankara da Engelli Vatandaşlarımıza Ev Temizliğinde Büyük İndirimler

Ankara da Engelli Vatandaşlarımıza Ev Temizliğinde Büyük İndirimler

Ankara da Engelli Vatandaşlarımıza Ev Temizliğinde Büyük İndirimler Ankara da yaşayan engelli insanların ev temizliğinde çok zorlandığı ve bu durumum dan kolaylık ile başa çıkmaları için tüm Engelli vatandaşlarımıza %25 Temizlik İndirimi ile yanlarında olduğumuzu belirtiriz. Ramazan bayramı temi..

Ev Temizliğinde Güvenilir Firmanın Önemi

Ev Temizliğinde Güvenilir Firmanın Önemi

Ev temizliğinin uzun uğraşlar gerektiren bir durum olduğu herkes tarafından bilinir. Bu uğraştırıcı işin de kimi zaman vakit bulunamamasından dolayı eksik olduğu da görülebilmektedir. Fakat asıl sorun da temizliğin hiçbir zaman eksik bırakılmaması gerektiğidir. Özellikle de temizliğin ev içerisinde ..