Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Halı Nasıl Kolay Silinir

Halı Nasıl Kolay Silinir

Halılar bir evin olmazsa olmazlarıdırlar. Eviniz veya işyerinize kattığı güzel görüntü daha uzun ömürlü olsun istiyorsanız, halılarınızı temiz tutmalısınız. Öncelikle tüm evi veya işyerinizi temizlerken değil, kısa aralıklarla halınızı süpürmelisiniz. Çünkü tüm halıyı temizlemek istediğinizde halınızın içinde toz veya kir olmaması işinizi kolaylaştıracaktır. Evinizin içindeki bir halıyı kısa aralıklar ile süpürüp temiz bir hale getirmediğiniz takdirde, halıya her bastığınızda ayağınıza yapışan bakteriler ve tozlar diğer odalarınıza da gidecek ve tüm eviniz tozlanmış olacak. Haftada bir halılarınızı süpürerek buna engel olabileceğiniz gibi, daha geniş aralıklarla halılarınızı silebilirsiniz. Peki kalın bir tabakaya sahip olan halı nasıl kolay silinir? Halılarınızı silmek istediğinizde, normal şampuan ve su kullanmanız bazen işe yaramayabilir. Halılarınızda sizin görmediğiniz ve uzun süredir birikmiş toz ve bakteri bu temizleme işlemini kolayca yapmanıza izin vermez. Bu yüzden halılar için özellikle üretilen toz ve şampuanları kullanmak halınız ne kadar inatçı olursa olsun temizliğinizi kolay bir hale getirecektir.

Halılarınızı en kolay şekilde silmenizi sağlayacak temizlik ürünü halı temizleme tozudur. Eğer halı temizleme tozu bulamadıysanız karbonat da kullanabilirsiniz fakat toz daha etkili olacaktır. Normal bir vakitte halılarınızı silmek istediğinizde çok yorulabilir ve değerli vaktinizden olabilirsiniz. Fakat eğer halı temizleme tozunu halınızın üzerine eşit şekilde yayarsanız ve 1 gece beklerseniz, toz halınızda ki tüm kirleri yumuşatacaktır. Bu sayede ertesi gün temizliğe uyandığınızda sizi temizlenmek için bekleyen ve size zorluk çıkartmayacak bir halı ile karşılaşabilirsiniz. Toz sayesinde halılarınızdaki kötü kokular da gidecektir. Silme işlemini yaptıktan sonra halılarınızı elektrikli süpürge ile süpürmelisiniz ki halılarınız iyiden iyiye temizlensin. Fakat eğer bu işlemleri yapabilecek vaktiniz yoksa ya da halı temizleme tozunu bulamadıysanız, Ankara temizlik firmaları sizler için bu işlemleri kolayca halledebilir. Bu temizlik firmaları, profesyoneller eşliğinde ev veya işyeriniz de bulunan halılarınızı kolayca silip ilk günkü haline getirebilir ve bir hayli kısa sürede bitecek olan bu işlem sayesinde değerli vaktinizi harcamadan halılarınızı temiz bir şekilde görebilirsiniz. Üst düzey hijyene erişmek için Ankara temizlik firmalarına ulaşmanız yeterli.

Ankara Temizlikçi Bayan

Ankara Temizlikçi Bayan

Evli de olsanız bekar da, 20’li yaşları geçmiş bir bireyseniz çalışıyor olma ihtimaliniz bir hayli yüksek. Yoğun iş temponuzun arasında veya çalışmıyor da okuyorsanız, onlarca dersin ortasında temizliğe vakit ayıramıyor olabilirsiniz. Veya vakit ayırdığınızda da, işleriniz veya dersinize yetişmek iç..

Ev Temizliğinde İpuçları

Ev Temizliğinde İpuçları

En çok vakit kaybettiren ev işlerinden birisi olarak gösterilen ev temizliğinin en iyi şekilde gerçekleşmesi, en çok vakit geçirilen yer olan evin daha huzurlu olmasına da yardımcı olur. Bu en çok vakit geçirilen yerin temizliğinde de pek çok ipucu yer alabilmektedir. Bu noktalara dikkat edildiği ta..

Ankara da En İyi Temizlik Şirketi

Ankara da En İyi Temizlik Şirketi

Ankara da En İyi Temizlik Şirketi Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonra..