Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Hasköy Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Hasköy Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Hasköy Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Ankara Günaydın Temizlik adında hizmet veren firmamız, ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, cami temizliği, okul temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası iş yeri temizliği, boya sonrası temizlik, eşyalı ev temizliği, eşyalı ofis temizliği, taşınma öncesi ev temizliği, taşınma öncesi iş yeri temizliği, buharlı ev temizliği, buharlı iş yeri temizliği ve daha fazla hizmetten yararlanabilirsiniz.

Firmamız bir ev ya da iş yeri temizliğine en az 2 kişi yönlendiriyor. Tek kişi hizmetimiz yoktur. isteğe uygun 2-4-6-8.. guruplar halinde ekip isteyebilirsiniz.

Cam silimi, cam temizliği nano teknolojisi ile uzman ekip tarafından gerçekleştirilir. Nano cam silimi sağlıklı ve güvenilirdir. Nano cam temizliği diğer cam temizliklerinden daha farklıdır. Bu yöntem ile camlarınız uzun zaman  kir ve leke tutmaz.

inşaat sonrası ev temizliği ya da inşaat sonrası iş yeri temizliğinde belirli ekipler gönderiyoruz. inşaat sonrası temizlikler diğer temizlik hizmetlerine göre daha farklı ve zahmetlidir. Uzman ekibimiz camlar da bulunan bantların temizliğini cam pervazlarına zarar vermeden çıkartıyor. Camlar da bulunan boya, harç kalıntıları özel inşaat sonrasında kullanılan ürünler ile dezenfekte ediliyor. İnşaat sonrası duvarlarınızda toz birikimi olabilir. Duvarlara kağıt döşetmiş olabilirsiniz. Bunlarında temizliği ekibimiz tarafından aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Banyo, wc gibi ıslak zeminlerde fayanslarda boya, harç kalıntıları gibi atıklar birikmiş olabilir. Genel temizlik içerisinde ıslak zemin temizliği de gerçekleştirilir.

inşaat sonrası sıfır ev temizliği ya da iş yeri temizliğinde alanda bulunan mobilyaların temizliği de sağlanır. Yani inşaat sonrası temizlikler de her yer dip köşe temizlenerek sağlıklı yaşam alanlarını sizlere teslim etmiş oluyoruz.

Eşyalı ev temizliği, eşyalı iş yeri temizliği bu alanların temizliği en az iki kişi ile sağlanmaktadır. Cam silme, halı silme, koltuk silme, koltuk yıkama, perde yıkama, perde takma, petek içlerinin temizliği, avize temizliği, zemin temizliği, banyo temizliği, wc. temizliği, mutfak temizliği(dolap temizliği, aspiratör temizliği, fırın temizliği vs..), balkon temizliği, teras temizliği, odaların temizliği ve daha fazlası her yer detaylı bir şekilde temizleniyor.

Taşınma öncesi temizlik hizmetimiz de her yerin hijyeni tam bir şekilde yapılmaktadır.

Buharlı temizlik hizmeti hemen hemen her temizlik için uygundur. Yüksek ısı sayesinde tüm mikropların yok olmasını sağlar. Özellikle ortak kullanım alanları için (banyo,wc..) hijyen açısından gereklidir.

Bazı müşterilerimiz temizlik şirketlerine, temizlik firmalarına yaşadıkları olumsuz durumlardan dolayı güvenmemektedir. Ankara Günaydın Temizlik olarak çalışanlarımız ve ekipmanlarımız ile o güveni kazanmak isteriz. Gelen personellerimiz iş bitimi ev, iş yeri gibi yaşam alanlarının temizliği yapılıp teslim edilirken sorumlu kişi(ev sahibi,iş yeri sahibi vb. ) her yeri kontrol eder ve ekip ondan sonra çıkışını gerçekleştirir. İşimiz garantilidir.

Detaylar için iletişime geçiniz.

0312 580 46 34

0545 954 07 27

Günaydın Temizlik Ankara Temizlik Firması. Ankara’nın neresinde olursanız olun, her yere sınırsız hizmetimiz vardır.

İnşaat Sonrası Temizlik Yaptırma

İnşaat Sonrası Temizlik Yaptırma

Ev veya ofisinizin temizliği, toz ve kirlerin boyutu çok büyük olmadığı için fazla vaktinizi almayabilir. Eğer yaptığınız temizlik bir bayram temizliği değilse, 1 günde tüm evinizin temizliğini bitirebilmeniz mümkün. Her ne kadar yorucu bir aktivite de olsa temizlik en önemsenmesi gereken hususlarda..

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılmalı

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılmalı

Mutfak, evin en sağlıklı ama en çok temizlik gerektiren alanlarından bir tanesidir. Sürekli yemek pişen veya türlü yiyeceklerin bulunduğu mutfak, yiyecekler herhangi bir bakteri ile karşılaşmasın diye sürekli temiz tutulur. İşte bu yüzden sürekli temizlenmesi gereken ve aksatıldığı sürece sağlığınız..

Ankara Keçiören Temizlik Firmaları

Ankara Keçiören Temizlik Firmaları

Ankara Keçiören Temizlik Firmaları Ankara da yaşayan kişiler temizlik şirketleri açısından oldukça şanslı kişilerdir. Çünkü burada yer alan şirketler aralarındaki rekabet sayesinde her geçen gün sağladıkları kaliteli hizmeti daha fazla arttırmaktadır. Keçiören temizlik şirketleri arasında kendinize..