Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Hızlı ve Pratik Ev Temizliği Kuralları

Hızlı ve Pratik Ev Temizliği Kuralları

Hızlı ve Pratik Ev Temizliği Kuralları

Hızlı ve pratik ev temizliği kuralları arasındaki en temel dikkat edilmesi gereken şey temizliğin zaman yayılması ve her zaman düzenli ve titiz olunmasıdır. Eğer devamlı olarak temiz olur ve dağınıklık birikmeden evinizi daima toplarsanız temizlik gözünüzde büyümez ve sandığınızdan daha kısa süren bir etkinlik haline gelir.
Mutfak temizliği çoğu kişinin en sıkıntı yaşadığı durumlardan bir tanesidir. Fakat mutfakta temizlik malzemelerinizi elinizin altında bulundurur ve ihtiyaç olduğunda ertelemeden hemen kullanırsanız kalıcı bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Örneğin ocağı kullandıktan hemen sonra temizliğini yapmanız sizin bir iki dakikanızı alacaktır. Bu sayede kurumuş yemek artıkları ile daha zorlu süreçler yaşamak zorunda kalmadan her daim temiz bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Banyo temizliğinde hijyen en önemli kurallardan bir tanesidir. Özellikle klozetinize gün aşırı temizleyici maddeler dökmeniz doğru bir uygulama olacaktır. Duşa kabinin dağınık olmaması için şampuanlarınızı, duş jellerinizi koyabileceğiniz bir mekanizmanın yer alması dağınık görüntüyü engelleyecektir. Duşa kabini kullandıktan sonra zemininde yer alan saç, toz gibi maddeleri hemen temizlemeniz sonradan yapmak zorunda kalacağınız zorlayıcı temizlikten kurtulmanızı sağlar.

Yatak odalarımızın temizliğinde bizi en çok zorlayan şey gardırop temizliğidir. Bu yüzden kışlık yazlık sistemi ile çalışmanız sizin işinizi bir nebze kolaylaştıracaktır. Kış geldiğinizde yazlıklarınızı gardırobunuzdan başka bir yere kaldırmanız hem yer açısından hem de görüntü açısında sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca kirli çamaşırlarınızı biriktirmeden yıkar ve eşyalarınızı kullandıktan sonra hemen katlayıp koyarsanız devamlı bir düzenli ve temiz görüntüye ulaşabilirsiniz. Yatak çarşaflarını da sıklıkla değiştirmek yatak odasındaki temizliğin altın kuralıdır.

Evinizin kapısından içeri girdiğinizde karşınızda yer alan girişi devamlı temiz tutmalısınız. Çünkü bu bölge evinize açılan yerdir ve burada yer alan bir pislik hemen evinizin diğer taraflarına da taşınabilir.

Yüzey Temizliğinde Kullanılan Ürünler

Yüzey Temizliğinde Kullanılan Ürünler

Evinizi veya ofisinizi temizlemeyi düşünüyorsanız, ilk olarak yüzeylerden başlamalısınız. Hatta ilk olarak tabanı temizlemek, temizliği ileri safhalarında tabanınızda tozun bulunmaması sizler için büyük bir artı olacaktır. Pek çok yüzeyi temizlemek adına farklı farklı yüzey temizleyicilerden faydala..

En Yeni Temizlik Aletleri İle Kolay Ev Temizliği

En Yeni Temizlik Aletleri İle Kolay Ev Temizliği

Gün geçtikçe teknolojinin de ilerlemesi ile her alanda yenilikler olmaya devam ediyor. Bu alanlardan önemli biri ise temizlik sektörü. Her gün gelişen teknoloji sayesinde çok daha kullanışlı ve teçhizatlı ürünler ile temizlik yapmak mümkün. Fakat daha teknolojik ve kullanışlı olan bu ürünler, diğer ..

Ev Temizliği İçin Ankara Temizlik Şirketleri

Ev Temizliği İçin Ankara Temizlik Şirketleri

Ev Temizliği İçin Ankara Temizlik Şirketleri Biz hanımların en büyük dertlerinin başındadır temizlik,sürekli ömür törpüsü gibi yıllarca bitmeyecek bir çile haline gelir.Hem vakit ayırmak istemeyiz,hemde evimizin ve yaşam alanlarımızın her zaman hijyenik toplu ve temiz olmasını isteriz değilmi? Anka..