Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634

Sunmuş Olduğumuz Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik zor ve ciddi bir iştir. İnşaattan çıkma ya da tadilattan çıkma alanlar farklı boyutlar da farklı işlemler gerektirebilir. İnşaat sonrası inşaata ait çimento, kireç, boya ve kartonpiyer kalıntılarını temizlemek oldukça zordur. Camlar da etiket bantı, alçı atıkları, boya kalınt..

Ev Ve Ofis Temizliği

Ev Ve Ofis Temizliği

Ev ve ofis temizliğin de üstün hizmet. Ev ve ofis temizliği en ince ayrıntısına kadar profesyonel ekibimiz ile sağlanır. Antre, koridor, mutfak, lavabo, banyo, duşa kabin, küvet, dolap, cam, duvar, parke, mermer, fayans, tavan, kapı, masa, sandalye, koltuk, bilgisayar temizliğiniz günaydın temizlik ..

Buharlı Temizlik

Buharlı Temizlik

Deterjan ve benzeri temizlik ürünlerine ihtiyaç duymadan, kullanılan ürüne göre 150 derece ve üzeri sıcaklıktaki iyonize kuru buharla tüm eşyalarınız son derece pratik ve hızlı bir şekilde temizlenir, en ileri seviyede hijyen sağlanır. Aynı zamanda buhar sistemiyle kimyasalların kanserojen etkilerin..

Residense Temizlik

Residense Temizlik

Yeni yapılan residense binalarınız da inşaat sonrası temizlik işlerinde günaydın temizlik olarak yanınızdayız. Günaydın Ttemizlik olarak, günümüz yerleşim alanlarından toplu konutlara olan ilginin artması sonucunda yeni bir hizmet anlayışını benimsedik. Bu bağlamda toplu konutların, çevre düzenle..

Otel Temizliği

Otel Temizliği

Otel ve pansiyonlarınız da yorucu bir sezonun ardından yada işlerinizin yoğun olduğu günleriniz de uzman bir yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız.Otelleriniz de müşterileriniz memnu etmek onlara hijyenik bir ortam sağlamak için otellerin temizliği ve bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. ..

Bina Temizliği

Bina Temizliği

Yeni yapılan binalarınızın tesliminden önce müşterileriniz pırıl pırıl daireleri görsün. En yeni haliyle teslim edin. Binalarınız da merdivenler, kapı ve camlar, parkeler, mutfak dolapları, banyo, wc. Ve diğer tüm hususi kullanım ve ortak kullanım alanlarına kadar tamamının temizliğini özel kimyasal..

Genel Temizlik

Genel Temizlik

Evleriniz de ve iş yerleriniz de çalışmalarınızdan ya da günlük temizlik işleriniz de firmamız kendini kanıtlamış alt yapısı ve ekibiyle hizmetinize açıktır. Firmamız iş yerleri ve evlerde gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte profesyonel hizmet vermektedir. Temizlik yüzeyin cinsine göre değişmektedir. B..

Dış Cephe & Cam Temizliği

Dış Cephe & Cam Temizliği

Camlarınız ufak sayısı çok yada geniş camları istediğiniz gibi silemiyor musunuz ? O zaman üstün hizmet, kalite ve güvenilirliği ile dış cephe temizliklerin tek ve doğru adres size özel kimyasal ve araçlar ile günaydın temizlik her zaman sizlerle. Binaların, Ofislerin ve Otellerin dış görünüşü he..

Yangın Ve Su Baskını Sonrası Temizlik

Yangın Ve Su Baskını Sonrası Temizlik

Yangın Ve Su Baskını Sonrası Temizlik Hizmeti Yangın ve su baskını gibi aniden oluşan üzücü olaylar sonucunda ortalığın tekrar eski haline getirilmesi ya da temizlenmesi de oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Yangın sonrasında oluşan kirli alanın profesyonel temizleme ekipleri tarafından temizleme..

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği Hizmeti İş yaşamında günlük vaktinizin neredeyse tamamına yakınını geçirmiş olduğunuz iş yerinizin temiz ve hijyenik bir yer olması sağlığınız için de büyük önem taşımaktadır.  Ofislerin iş yaşamı içinde ortak kullanım alanı olması sebebi ile temizliğinin düzgün bir şekilde yapılm..

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Hizmeti

Ev yaşamın olmazsa olmazları arasında yer alan koltuk ve kanepeler zaman içerisinde çevrenin de etkisi ile birlikte kirlenmeye başlar ve evde kendi imkanlarınız ile çeşitli deterjanları kullanarak temizlemeye çalışmanız kimi zaman kirin koltuğun içine iyice hapsolmasına neden olabilmektedir.  Kirler..

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama Eviniz içerisinde en çok bakteri ve mikrobun yer almakta olduğu alanlar başında halılar yer almaktadır. Halılar gün içerisinde çok fazla kullanılmakta ve her alan tüm bakterileri üzerinde toplanmakta olduğu için ilerleyen zamanlar içerisinde mikroplara ev sahipliği yapan bir alan olar..

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği Temizlik hizmetleri içerisinde detaylı bir şekilde işlem yapılması gereken alanların başında fabrika temizliği önem arz etmektedir. Gün boyu birçok kişiye çalışma alanı ve daha sonrasında ise birçok kişiye kullanım veya tüketim maddesi sunmakta olan fabrikalar içerisinde temiz b..

Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okul Temizliği Eskiden okullarda temizlik işleri hademelik sistemleri olarak yürütülmekteydi.  Zaman içerisinde okul ve öğrenci sayısının artması ile birlikte hademe sisteminin yeterli olamaması çeşitli temizli firmalarının okul temizliği işini üstlenmesine sebep olmaktadır.   Her gün okullarda g..

Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Hastane Temizliği Hastaneler insan akışının en fazla olmakta olduğu yerler başında yer almaktadır. Bu gibi alanlar içerisinde temizlik işlemleri ne kadar titiz bir şekilde ilerlese de insan akışının olması nedeni ile tam bir şekilde sağlanamamaktadır. Hastane ortamı içerisinde insan sağlığı sağla..