Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara

Ankara İnşaat Sonrası Temizliği, Çok Fazla özen ve dikkat gerektiren çelik, seramik, ahşap, granit vb. çeşitli yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden, hiç bir bozulma olmadan temizlenmesi işlemidir. İnşaat temizliği firmaları, bu eğitimleri bir bir almış temizlik personellerinden oluşmaktadır. 10 yılda gördüğümüz ve edindiğimiz tecrübelerden öğrendiğimiz inşaat sonrası ev ofis temizlikleri tecrübe gerektiren bir iş olmaktadır. Grup halinde çalışma sağlayarak üstün hizmet elde etmiş oluyoruz. Özel temizlik ürün ve aparatları gerekmekte olup, dezenfektan uygulaması yapılması gereken mekan ve bölümler çoktur.

Kaliteli uygun bezler kullanılmalı, bir kum tanesinin bile ayna ya da mobilyayı çizebileceği unutulmamalıdır. Ahşap yüzeyler sadece nemli bezler ile silinmeli, sert zemin yüzeylerde makine kullanılması gerekiyor ise az sulu ya da kuru sistemler ile çalışılmalıdır. Çelik yüzeyler çelik bakımı sağlayıcılar ile silinmeli, asansör ve bazı çeliklerde çizgilerin yönüne doğru silmek lazımdır. Özellikle küçük alanlarda buna dikkat edilmelidir. Banyo ve fayans temizlikleri yapılırken farklı kimyasallar kullanarak detaylı temizlik sağlanır. Buranın temizliğinde de en önemli olan nokta  konsantre ürünleri su ile karıştırıp kullanmaktır. İnşaat temizliği şirketimiz tarafından özellikle dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları kuru vakumlu makinalar ile iyice çekilip vakumlandıktan sonra silinmelidir.

TEMİZLİK FİRMALARI, EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ,TEMİZLİK ŞİRKETİ, TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, TEMİZLİK FİRMASI, KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ, DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ, CAMİ TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, ZEMİN TEMİZLİĞİ, İNŞAAT TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, EV TEMİZLİĞİ, EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, YANGIN SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ, VİLLA TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, SU BASKINI TEMİZLİĞİ, ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ,  DAİRE TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, OFİS TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, ALTINDAĞ ŞİRKETLERİ, PURSAKLAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,  YAŞAM KENT  TEMİZLİK ŞİRKETİ, ÇANKAYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, ERYAMAN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, ŞİRKETLERİN TEMİZLİĞİ,  COP TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, EV TEMİZLİK FİYATLARI, SU BASKINI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, CAM TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, SIHIYE TEMİZLİK ŞİRKETİ, KOLTUK YIKAMA, ANKARA  İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,  ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ VE FİRMALARI, TEMİZLİK HİZMETİ , OFİS TEMİZLİĞİ HİZMETİ, ANKARA OFİS TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ,DİKMEN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,DİKMEN TEMİZLİK FİRMALARI,ALTINDAĞ TEMİZLİK FİRMALARI

0312 580 46 34

Kış Temizliği – 0312 580 46 34

Kış Temizliği – 0312 580 46 34

Kış Temizliği - 0312 580 46 34 Sonbaharın yaklaştığı bu günlerde Kış Temizliği ve Boya ve Tadilat işleri de olmakta Bu tarz kolay gibi görünen ve evin tamamının fazlasıyla  kirlendiği, durumlardır. Özellikle bayram sonrası da oluşan yoğun misafirlerden dolayı da eviniz. Çok fazla kirlenmetedir.b..

Ankara Ev Temizlik Şirketleri

Ankara Ev Temizlik Şirketleri

Ankara Ev Temizlik Şirketleri Mutfakta yemek pişirirken çok sık kullandığımız elektronik aletlerden biri olan fırınların temizliği çok önemlidir. Fırının iç kısmında bir önceki yemeklerden kalan artıklar birikir ve yemeklerin kokusu birbirine karışır. Bu durum yemeklerinizin tadını bile etkileyebil..

Daha Temiz Daha Hijyenik Mekanlar için çalışıyoruz

Daha Temiz Daha Hijyenik Mekanlar için çalışıyoruz

Daha Temiz Daha Hijyenik Mekanlar için çalışıyoruz Eryaman Temizlik Şirketleri, Daire, ofis, apartman temizliği, dış cephe temizliği, inşat sonrası temizlik, taşınma öncesi ve sonrasında gerekli olan temizlik, cam temizliği, yapılan tadilatlar sonrası temizlik, zemin temizliği kısacası gerekli olan..