Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara

Ankara İnşaat Sonrası Temizliği, Çok Fazla özen ve dikkat gerektiren çelik, seramik, ahşap, granit vb. çeşitli yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden, hiç bir bozulma olmadan temizlenmesi işlemidir. İnşaat temizliği firmaları, bu eğitimleri bir bir almış temizlik personellerinden oluşmaktadır. 10 yılda gördüğümüz ve edindiğimiz tecrübelerden öğrendiğimiz inşaat sonrası ev ofis temizlikleri tecrübe gerektiren bir iş olmaktadır. Grup halinde çalışma sağlayarak üstün hizmet elde etmiş oluyoruz. Özel temizlik ürün ve aparatları gerekmekte olup, dezenfektan uygulaması yapılması gereken mekan ve bölümler çoktur.

Kaliteli uygun bezler kullanılmalı, bir kum tanesinin bile ayna ya da mobilyayı çizebileceği unutulmamalıdır. Ahşap yüzeyler sadece nemli bezler ile silinmeli, sert zemin yüzeylerde makine kullanılması gerekiyor ise az sulu ya da kuru sistemler ile çalışılmalıdır. Çelik yüzeyler çelik bakımı sağlayıcılar ile silinmeli, asansör ve bazı çeliklerde çizgilerin yönüne doğru silmek lazımdır. Özellikle küçük alanlarda buna dikkat edilmelidir. Banyo ve fayans temizlikleri yapılırken farklı kimyasallar kullanarak detaylı temizlik sağlanır. Buranın temizliğinde de en önemli olan nokta  konsantre ürünleri su ile karıştırıp kullanmaktır. İnşaat temizliği şirketimiz tarafından özellikle dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları kuru vakumlu makinalar ile iyice çekilip vakumlandıktan sonra silinmelidir.

TEMİZLİK FİRMALARI, EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ,TEMİZLİK ŞİRKETİ, TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, TEMİZLİK FİRMASI, KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ, DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ, CAMİ TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, ZEMİN TEMİZLİĞİ, İNŞAAT TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, EV TEMİZLİĞİ, EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, YANGIN SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ, VİLLA TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, SU BASKINI TEMİZLİĞİ, ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ,  DAİRE TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, OFİS TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, ALTINDAĞ ŞİRKETLERİ, PURSAKLAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,  YAŞAM KENT  TEMİZLİK ŞİRKETİ, ÇANKAYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, ERYAMAN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, ŞİRKETLERİN TEMİZLİĞİ,  COP TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, EV TEMİZLİK FİYATLARI, SU BASKINI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, CAM TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ, SIHIYE TEMİZLİK ŞİRKETİ, KOLTUK YIKAMA, ANKARA  İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,  ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ VE FİRMALARI, TEMİZLİK HİZMETİ , OFİS TEMİZLİĞİ HİZMETİ, ANKARA OFİS TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ,DİKMEN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,DİKMEN TEMİZLİK FİRMALARI,ALTINDAĞ TEMİZLİK FİRMALARI

0312 580 46 34

Tandoğan Temizlik

Tandoğan Temizlik

Ankara Tandoğan Temizlik Hizmetleri Kaliteli ve uygun fiyatlara her türlü temizlik hizmeti vermekte olan firmamız Ankara ilinde sizlere hizmet vermektedir. Tandoğan temizlik olarak Ankara’nın Tandoğan ilçesinde sizlere hizmet vermekteyiz. İnşaat sonrasında kalan kalıntıları tek başına temizlemeniz ..

Tam Gün Gündelikçi Bayan

Tam Gün Gündelikçi Bayan

Tam Gün Gündelikçi Bayan Yaşam alanı olan her yere dair kirlenmek kadar doğal bir durum yoktur. İnsanların üzerlerinde taşıdıkları tozlardan, konutlar içerisinde pencere ve kapılardan giren kir ve tozlar ve varolan eşyalar üzerinde yer eden duvarlardaki kalıntılardan dökülen ufak zerreler, hepsi or..

Güvenilir Gündelikçi Bayan Arıyorum

Güvenilir Gündelikçi Bayan Arıyorum

Yoğun çalışma temponuzdan dolayı evinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Veya işlerden kafanızı kaldıramadığınız odanızın temiz olmamasından şikayet ediyor olabilirsiniz. Temiz bir alanda yaşamadığınızdan veya çalışmadığınızdan dolayı kendinizi mutlu ve huzurlu hissedemeyebilirsiniz. Bu sıkıntıdan d..