Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, ev sahipleri için en çok uğraş gerektiren ve derhal yapılması gereken işlerden biridir. Çünkü kimse pis bir eve taşınmak istemediği gibi inşaat sonrası temizlik eğer geciktirilirse lekelerin çıkarılması zaman içinde zorlaşacaktır. İnşaat sonrası temizliğin en önemli sebebi parkelerin, camların, banyo ve lavaboların inşaat kalıntıları yüzünden pis olmasıdır. Yıllardır çalışmakta olduğumuz uzman ekibimiz eliyle müşterilerimize inşaat sonrası temizlik konusunda profesyonel anlamda en hızlı hizmeti vermekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır

İnşaat bittikten sonra ev içinde ince işi yapan ustalar tarafından kullanılıp atılan malzeme, ambalaj kalıntılarıyla yoğun bir toz tabakası bulunur. Ekibimiz öncelikle ev içindeki hacim olarak büyük olan inşaat kalıntılarının temizlenmesiyle işe başlayarak, camların temizliği ile işine devam etmektedir. Sonrasında mutfağınızı, yatak odanızı, banyo ve lavabo gibi alanların kaba temizliği yapılmaktadır.

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Birçok temizlik şirketinden en büyük farkımız, temizlik işlerini son derece titizlikle yapmamız ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla işimize özen göstermemizdir.

Ankara inşaat sonrası temizlik için kullanılan malzemelerimiz:

Yerler için deterjan, camlar için deterjan, temizlik bezi, elektrikli süpürge, banyo, lavabo için özel deterjan, paspas, parkeler için özel deterjan. Genel olarak bu malzemelerle işin yapılacağı alana gelip gerekli fizibiliteyi yaptıktan sonra gerekli görürsek ekstra malzeme takviyesi yapabiliyoruz.

İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik

İnşaat sonrası temizlik işleminde kaba temizliğin ardından ince temizliğe geçilmektedir. Mutfak dolapları, pervazlar ve mutfağınızın camları temizlenir. Yerlerde boya damlaları varsa onları özel temizlik maddeleri ile temizliyoruz. Mutfaktan sonra inşaat sonrası temizlik için salonun temizliği yapılmaktadır. Camlar silinmekte ve boya kalıntılarından arındırılmaktadır. Salonumuzu tamamladıktan sonra oturma odaları ve yatak odası temizliği tamamlanır.

Banyo ve tuvalet temizliği inşaat sonrası temizlik konusunda en sıkıntılı yerlerdir.

Lavabo ve tuvalet taşının monte edilmesi sırasında etrafa saçılan harç ve silikon damlaları titizlikle temizlenir. Banyo, lavabo ve tuvaletinizi temizliyoruz. Duvarları, banyo ve tuvaletinizin yerlerini iyice yıkayıp, lekeleri çıkarıp, kurulayıp temizliğimizi sonlandırıyoruz.

Profesyonel ekibimiz tarafından Ankara inşaat sonrası temizlik yardımı alabilmeniz için sizi iletişim bölümünden bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz.

Ankara Eşyalı Ev Temizliği

Ankara Eşyalı Ev Temizliği

Ankara Eşyalı Ev Temizliği Temizlik hizmetleri firmamız da yıllardır en iyi temizlik için bünyemiz de en deneyimli ve tecrübeli olan elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Dünya kalitesin de bir temizlik hizmeti için sektörel gelişmeleri yakından takip ederek daha nitelikli malzemeler edinip bünyemi..

Tandoğan Temizlik

Tandoğan Temizlik

Ankara Tandoğan Temizlik Hizmetleri Kaliteli ve uygun fiyatlara her türlü temizlik hizmeti vermekte olan firmamız Ankara ilinde sizlere hizmet vermektedir. Tandoğan temizlik olarak Ankara’nın Tandoğan ilçesinde sizlere hizmet vermekteyiz. İnşaat sonrasında kalan kalıntıları tek başına temizlemeniz ..

Derz  Temizliği Nasıl Yapılır

Derz Temizliği Nasıl Yapılır

Derz  Temizliği Nasıl Yapılır Sıradan temizlikçi kadınlar ile sadece vakit ve para kaybetmeye bir son vermenin zamanı geldi. Temizlik işlerinizi konusunda uzman ehil kişiler yaptığında farkı sizde göreceksiniz profesyonel temizlik ürünleri ve son teknoloji buhar makineleri ile hijyeni sağlayan A..