Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Kamu Kurumları Temizliği

Kamu Kurumları Temizliği

Kamu Kurumları Temizliği

Kamu kurumları gün içerisinde birçok kişi tarafından ziyaret edildiği için bakterilerin ve mikropların taşınabildiği ortamlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kamu kurumları temizliği düzenli ve detaylı olarak yapılmalıdır. Bu hizmet Şan Temizlik Ankara ve benzeri temizlik firmaları tarafından sunulmaktadır. Kamu kurumlarının temizlenmesinde birkaç farklı adım bulunmaktadır. Bu adımlar kirlerin toplanabileceği ve bakterilerin daha çok olduğu bölgelerde değişiklik göstermektedir. Kamu kurumları temizliğinde yapılan işlemlerden ilki duvarların temizliğidir. Duvar temizliği kamu kurumlarında buharlı temizlik makineleri ile yapılmaktadır. Eller vücutta bakteri oranının en yüksek olduğu bölgelerden biridir ve gün içerisinde kamu kurumlarında bulunan duvarlara birçok kişinin elleri değmektedir. Bakterilerin öldürülmesi amacı ile buhar üfleyen makineler ile duvarlarda bulunan tozlar ve bakteriler arındırılmalıdır. Duvarlarda bulunan tablo ve pano tarzı monte edilmiş bölümler buhar makineleri ile değil mikrofiber toz bezleri ile temizlenmelidir.

Temizlik sırasında yapılacak diğer işlem ise çalışanların masa ve sandalyelerinin temizlenmesidir. Bu işlem masa üzeri ve masanın üzerinde bulunan telefon, bilgisayar monitörü, bilgisayar klavyesi  ve kalemlik gibi eşyaların tozlarının alınmasıdır. Özel temizlik kimyasalları ile nemlendiren bezlerle gerçekleştirilen bu işlem hem masada bulunan bakteri ve mikropların öldürülmesinde hemde kimyasallar sayesinde ortamın hoş kokmasını sağlamaktadır. Ankara GünaydınTemizlik firması tarafından kullanılan kimyasallar toz alma işleminin amaçlarını tam anlamı ile yerine getirecek kalitededir. Toz alma işleminde bezin yeteri kadar nemlendirilmesi gerekmektedir. Nem yetersiz olduğunda masada bulunan eşyaların tozları etrafa yayılabilmektedir.

Kamu kurumları temizliği sırasında dikkat edilmesi gereken özel bölgeler bulunmaktadır. Bu bölgelerden ilki bekleme salonlarıdır. Bekleme salonları gün içerisinde birçok kişinin girip çıktığı yerlerdir. Bu bölgede bulunan sandalyelerin demir, deri veya kumaş kısımlarının periyodik olarak buhar makineleri temizlenmesi ve üzerlerinde bulunan bakteri ve mikroplardan arındırılması gerekmektedir. Bekleme salonlarının yer temizliği otomatik zemin temizleme  araçları ile yapılmalıdır. Bu araçlar süpürme ve paspas işlemini aynı anda gerçekleştirerek işlemin hem kısa sürmesini hemde yeterli olmasını sağlamaktadır. Otomatik zemin temizleme araçları hizmetleri Ankara Temizlik firmaları tarafından sunulmaktadır. Kamu kurumlarında dikkat ile temizlenmesi gereken yerlerden diğeri tuvaletlerdir.

Tel: 0312 580 46 34

 

Ankara da Ev Temizliği

Ankara da Ev Temizliği

Ankara da Ev Temizliği Türkiye’nin birçok yerinde gelişmekte olan temizlik firmaları ve Ev temizliği şirketleri bulunmaktadır. Daha önceden insanlarımız şartlardan dolayı evini ya da iş yerini temizletemiyordu. Şimdiler de ise hem pratik anlamda hem de maddi anlamda temizlik hizmeti oldukça tercih ..

Ankara Bahar Temizliği Kampanyası

Ankara Bahar Temizliği Kampanyası

Ankara Bahar temizliği kampanyası Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonra..

Ankara Ayaş Temizlik Şirketleri

Ankara Ayaş Temizlik Şirketleri

Ankara Ayaş Temizlik Şirketleri Firmalara danışarak ve anlaşma yaparak çok daha iyi sonuçlar alabileceğiniz temizlik işlemleri yaptırabilirsiniz. Temizlik alanında çok iyi olsanız daha güvenilir uzman yerlerden destek almak her zaman daha farklı sonuçlar almanıza neden olacaktır. Ayaş temizlik şirk..