Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Klozet Nasıl Temizlenir?

Klozet Nasıl Temizlenir?

Klozet Nasıl Temizlenir?

Klozet temizliği çeşitli hastalıklardan korunmak için çok önemlidir. Gün içerisinde sıklıkla evde yaşayan bireyler tarafından kullanıldığı için mikrop üreme alanıdır. Banyo temizliğinin en önemli parçası olan klozet nasıl temizlenir? Klozetler girintili çıkıntılı olduğu için temizlemek oldukça zordur. Bu sebeple direk temizlik ürünü dökerek temizlemek mümkün değildir. Sprey şişesinin içerisine bir miktar su ve çamaşır suyu karışımı ekleyerek güzelce içine sıkın. 5 dakika beklettikten sonra fırça ile durulayın. Oturma kısmı, sifon ve taharet musluğunu da temizledikten sonra sifon çekip güzelce akıtın. Ankara temizlik şirketleri olarak banyo temizliğinde özel ürünler kullanıyoruz. Kullandığımız özel ürünler sayesinde tuvaletinizi dezenfekte edip mikropların üremesini engelliyoruz.

Sararmış Klozetler Nasıl Temizlenir?

Eğer klozet temizliğini belli bir düzende yapmıyorsanız klozet zamanla sararmaya başlar. Eğer klozetiniz sararmaya başladıysa çamaşır suyu döküp 30 – 40 dakika bekletmeniz gerekiyor. Eğer bu yöntem yeterli gelmiyor ise Ankara temizlik firmaları arayıp profesyonel yardım isteyebilirsiniz. Güler yüzlü ve işinde uzman ekibimizle birlikte evinize gelip temizlik hizmeti sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Profesyonel temizlik ürünleri kullanarak üst standartlarda bir temizlik hizmeti sağlıyoruz. Kullandığımız ekipmanlar ya da ürünler sizin ve aileniz için asla zararlı olmayıp eşyalarınıza zarar vermez. Evinizi bize teslim ettiğinizden daha temiz bir şekilde teslim alırsınız.

Doğal Klozet Temizleme Yöntemleri

Her evde bulunan malzemelerle de klozet temizliğinizi sağlayabilirsiniz. Deterjanlar iyi durulanmadığı zaman cilde zarar verir. Sık sık kimyasallarla temizlik yapmak bir süre sonra klozetin yüzeyini aşındırabilir. Sprey şişesinin içine sirke, karbonat ve su koyup çalkalayın. Bu karışımı klozetin temizlemek istediğiniz kısımlarına sıkın daha sonra fırça ile çok bastırmadan ovalayarak temizleyin. Ardından sifonu çekerek su ile güzelce akıtılır. Sirke hem lekelerin yok olmasını hem de bakterilerin ölmesini sağlayarak tuvaletinizde hijyen sağlar. Ankara temizlik evinizde profesyonel temizlik sağlar. Ekibimiz anlaşılan saatte evinizi teslim alır ve detaylı temizlik sağlar. Özel ürünler ve ekipmanlarla temizlik yapıldıktan sonra size teslim edilir.

Ankara Bayram Temizliği

Ankara Bayram Temizliği

Ankara Bayram Temizliği Ankara da oturuyorsanız, hangi semtte oturduğunuz önemli değil dilediğiniz takdir de, dilediğiniz gün temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Geleneksel olarak bayram temizliği düzenli bir şekilde yapılıyor. O güne özel temizlik yapılarak hijyen sağlanıyor. Bayram ..

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği Temizliği zor alanlarda kullanılan en kolay ve derinlemesine temizlik sağlayan yöntemlerden birisi de buharlı temizlik yöntemidir.  Halı, fayans ve mermer ya da parke gibi zeminlere zarar vermeden ve kimyasallar kullanılmadan yapılan buharlı temizleme işlemi 4- 6bar aras..

Ankara Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri

Ankara Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri

Ankara Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri Profesyonel temizlik işlemleriniz için uygun fiyata dikkat etmenizin yanı sıra kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışının olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yüzden Ankara Kırkkonaklar temizlik şirketleri arasında size en uygun olanlardan birini..