Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Koltuk Yıkatma Hizmeti

Koltuk Yıkatma Hizmeti

Temizlik, tüm yaşama alanlarınız için en önemli durumlardandır diyebiliriz. Ofisinizi, evinizi kendinize göre dizayn ettiyseniz ve tamamen rahat mobilyalar seçtiyseniz, ilk olarak onların temizliğini düşünmek durumundasınız. Çünkü mobilyalar, çok fazla kir göstermeyen ve temiz sanarak oturduğunuzda tüm mikrobu ve bakteriyi havaya saçabilen eşyalardır. Tüm bu mobilyalarınız için koltuk yıkatma hizmeti alabilirsiniz. Günaydın Temizlik şirketi ile iletişime geçerek, koltuklarınızı ilk aldığınız günlerdeki gibi temiz bir hale getirebilirsiniz. Fakat eğer tüm mobilyalarınızı kendiniz temizlemek isterseniz, birkaç duruma dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü koltuklar sürekli kullanılan ve uzun süreler boyunca temizlenmediğinde büyük kas gücü isteyen temizlikler ile temizlenebilen eşyalardandır.

Ev veya ofislerinizdeki koltuklar, sürekli kullanımdan dolayı kir ve bakteriyi içine hapsedebilen bir yapıya sahiptir. Bu yüzden temizleme işlemini son derece titiz ve ayrıntılı bir şekilde yapmak gerekmektedir. Koltuk temizliğine geçmeden önce, tüm koltuklarınızın üzerini elektrikli süpürge ile süpürmenizi tavsiye ederiz. Bu işlemin ardından tüm temizliğiniz az da olsa daha kolay bir hal alacaktır. Koltuklarınızı soğuk su ile yıkamaya dikkat edin. Koltuk ve mobilya temizlemelerinde sıcak su kullanmak tavsiye edilmemektedir. Ağartıcı özelliği bulunmayan bir deterjan eşliğinde silmeniz gereken koltuklarınızı temizlerken en azami derecede su kullanmaya özen gösterin. Çünkü çok fazla su kullandığınız zaman koltuklarınızın uzun süreler ıslak kaldığınız göreceksiniz. Eğer koltuklarınız uzun süreler boyunca ıslak kalırsa da, hem işleriniz aksar hem de konforunuzdan ödün vermiş olursunuz.

Koltuk yıkatma hizmeti almak yerine kendiniz koltuklarınızı temizlemek istiyorsanız, koltuklarınızı önce bir miktar su ile ıslatmanız gerekmektedir. Veya ıslak bir bez ile işleme başlamanız gerekmektedir. Çünkü tamamen kuru bir bez ile kuru bir koltuğu temizlemek isterseniz, yüzey üzerinde bulunan tüm lekeleri yüzeye yayabilirsiniz. Bu durumda da temizlik işleminiz çok daha zor bir hal alacaktır. Deterjanınızın veya kullandığınız temizlik malzemesinin koltuğunuza zarar verip vermeyeceğini anlamak için, koltuğunuz ile aynı malzemeye sahip küçük bir parça üzerinde deneme yapmanızı öneririz. Çünkü aksi takdirde, koltuğunuza zarar verebilecek bir malzemenin koltuk ile temas etmesi sizler için iyi olmayabilir.

Bayram sonrası Ev Temizliği

Bayram sonrası Ev Temizliği

Bayram sonrası Ev Temizliği Mevsim değişmelerinin başladığı bu günlerde, Evlerimizin Temizliği de gündeme geliyor. Bagzı evlerde boya badana telaşı, kimi evlerde tadilat çok yorucu ve insan enerjisini tamamen alan çok sıkılınılan bir iş helede, boya sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik işi e..

Ahşap Eşya Temizliği

Ahşap Eşya Temizliği

Temizlik, evlerde ve işyerlerinde en çok önemsenen ve önemsenmesi gereken durumdur diyebiliriz. Evlerinize gelen misafirlerinizin veya ofisinize gelen müşterilerinizin, iş arkadaşlarınızın en çok dikkat edeceği konulardan biridir temizlik. Bu yüzden de fırsat oldukça bu konuda bazı işlemler yapmak g..

Ankara Temizlik – Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik – Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik - Günaydın Temizlik Ankara bölgesinde yer alan her hangi bir temizlenecek yeriniz var ise hemen Ankara temizlik şirketleri arasından bizleri tercih edebilirsiniz. Ankara temizlik şirketimiz sizler için birinci sınıf teknolojik yöntemleri kullanarak hizmet sağlamaktadır. Bunların..