Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Mutfak Temizliği Nasıl Yapılmalı

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılmalı

Mutfak, evin en sağlıklı ama en çok temizlik gerektiren alanlarından bir tanesidir. Sürekli yemek pişen veya türlü yiyeceklerin bulunduğu mutfak, yiyecekler herhangi bir bakteri ile karşılaşmasın diye sürekli temiz tutulur. İşte bu yüzden sürekli temizlenmesi gereken ve aksatıldığı sürece sağlığınız için tehlike arz edebilecek mutfak temizliği, en basit ama en ayrıntılı temizliklerden bir tanesidir. Eğer siz de ertelemekten sıkıldıysanız ve ‘mutfak temizliği nasıl yapılmalı’ diye kara kara düşünüyorsanız, hemen işe koyulabilirsiniz. İlk yapmanız gerekenin ocak temizliği olduğunu unutmayın. Sürekli üzerinde yemek pişen ve kirin en çok bulunduğu yer olan ocaklar, son derece titiz ve ayrıntılı bir şekilde temizlenmesi gereken yerlerdir. Öncelikle bir bulaşık deterjanı ile ocağınızı hafifçe silmelisiniz ve bu işlemin ardından bir süre beklemelisiniz. Bekledikten sonra çok az çamaşır suyu ile yumuşayan kirleri kolaylıkla temizleyeceksiniz. Ardından mutfağınızın demirbaşlarından olan fırınınızı temizleyerek işe devam edebilirsiniz. İçini ve dışını iyice temizlediğinizden emin olduğunuz fırınınızın ardından mutfağınız için en önemli eşya yani buzdolabını temizlemelisiniz. Tüm yiyecekleri çıkarttıktan sonra yapmanız gereken bu temizlik, çok daha ayrıntılı olmalı. Yarım kova suya 2 yemek kaşığı karbonat atıp karıştırın ve bu karışım ile buzdolabınızın içerisini güzelce silin. Unutmamanız gerekir ki, tüm bu işlemler burada yazıldığı kadar kolay değildir ve vaktinizi alacaktır. Vaktinizi alırken sizi de yoracak olan bu işlemler için Günaydın Temizlik sizler için profesyonel temizlikçiler gönderebilir. Evinizin her yerini temizleyebilecek bu temizlikçiler ile mutfağınızı da son derece hijyenik bir halde görebilirsiniz.

Günaydın temizlik Ankara ve tüm semtler için geçerli olduğu gibi son derece kullanışlı da bir hizmettir. Eğer siz de yıllardır belinizi büken temizlikten yorulduysanız ve biraz da olsa sefa sürmek istiyorsanız, tüm temizlik işlerini bu şirketlere bırakabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir yorgunluk hissetmeyeceğiniz gibi, profesyonellerce temizlenen evinizde rahat dakikalar geçirebilirsiniz. Eğer sürekli ertelediğiniz temizliğinizi artık bitmiş bir şekilde görmek istiyorsanız, hemen bir temizlik şirketine ulaşabilirsiniz ve hijyenin tadını çıkarabilirsiniz.

Fayans ve Seramik Temizliği Nasıl Yapılır

Fayans ve Seramik Temizliği Nasıl Yapılır

Fayans ve Seramik Temizliği Nasıl Yapılır fayans ve seramik temizliğini firmamız özenle hiç leke toz harç kalmadan ve zarar vermeden detaylı temizler.derz aralarının sararmaları ve yağlanmalarının giderilmesi  için kesin çözüm sunar. Kış aylarında hava kirliliği çok fazla olmasından dolayı evimi..

Kapı Nasıl Temizlenir

Kapı Nasıl Temizlenir

Kapı odanın bir parçasıdır, dekoratif anlamda da oldukça şık görünen kapılar, kalkan tozlar nedeniyle    çok fazla tozlanır, parmak izleri olur özelliklede kapının rengi beyaz ise kir ve parmak lekeleri fazlasıyla belli olur. Bunun için düzenli aralıklarla kapılar silinmelidir. Kapıyı temizlerken ka..

GOP Temizlik şirketleri /  Ankara   house  cleaning

GOP Temizlik şirketleri / Ankara house cleaning

Ankara house cleaning Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik,..