Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Stor perde Temizliği,Zebra Perde Temizliği, Tül Perde Temizliği,Tül Beyazlatma, Perde Temizliği,

Oldukça zor ve zahmetli bir iş olan perde temizliği, perdenin çıkarılması Doğru teknikle yıkanıp Beyazsa sararmış perdelerin beyzlatılması oldukça zor ve sabır isteyen bir iştir.

Stor perde temizliği nasıl yapılır?

Stor perdeler ilk önce takılan yerden sağlam bir merdüven yardımı ile tekrar unutmamak şartıyla yerinden çıkarılır tekrar asarken veya takarken zorluk çekmeyelim.perde çıkarılır ve büyük tam açabileceğimiz bir alana serilip ılık su ile ıslatılır, soda ve sodamatik ile tüller için üretilmiş tül toz deterjanın ile  su kovasına yaklaşık 100g soda ve 50g sodamatik,tül deterjanı karıştırılarak yıkama işlemine hazırlık tamamlanır.

Sert olmayan bir el fırçası yahut, mikrofiber bez eldüven ile temizlik işlemi sağlanır yaklaşık 30dk süren temizlik işleminden sonra durulayıp suyu tamamen aktıkdan,sonra nemli bir şekilde yerine aşılarak açılıp kuruması sağlanır.eğer tül ve perdeleriniz çok daha güzel kokmasını isterseniz 1kapak yumuşatıcı ile güzel kokmasını sağlaya bilirsiniz

Zebra perde temizliği nasıl yapılır?

Yukarıda anlattığım tüm işlemlerin tamamı zebra perde temizliği içinde geçerlidir.perdeleinizde yağ veya  leke var ise yağçöz çok işinize yarayacaktır.

Ankara da perde temizliği işde yapan Ankara Temizlik Şirketimiz gerekli bilğiyi sizlere herzaman sunmaktadır.hertürlü temizlik sorularınız için bizi arayın.Ev Temizliği İşinde de doğru bilinen yanlışları eşyanıza ve sağlıgınıza zarar gelmemesi için web sitemizde her gün güncel bilğilendirme yapark siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmakdayız.

Hafta sonu Açık Temizlik Şirketleri açıkmı sorusuna Günaydın Temizlik Haftanın 7 günü hizmet sağlamaktadır.acil temizlik işleriniz sorunsuz halledilir ve güvenle teslim edilir.Ankara da tatil günlerin de Ev Temizliği Hizmeti sağlayan günaydın Temizlik tüm ,ilçelere semt ve mahallelere hizmet sağlamaktadır.

GÜNAYDIN TEMİZLİK: 0312 580 46 34

 

Etkili Temizlik Nasıl Yapılır

Etkili Temizlik Nasıl Yapılır

Etkili bir temizlik için, doğru yerde doğru malzeme kullanılmaktadır. Temizlenmesi gereken alana ve yüzeye göre ürün seçimi yapmalı ve ürünlerinizi de belli bir kalitede tercih etmelisiniz. Fazla ve yanlış ürün kullanımı, sizin için temizlik etkisi yaratsa da sağlık açısından olumsuz sonuçlara neden..

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara Ankara İnşaat Sonrası Temizliği, Çok Fazla özen ve dikkat gerektiren çelik, seramik, ahşap, granit vb. çeşitli yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden, hiç bir bozulma olmadan temizlenmesi işlemidir. İnşaat temizliği firmaları, bu eğitimleri bir bir almış temi..

TEMİZLİK FİRMASI ANKARA GÜVENİN VE KALİTENİN ADI

TEMİZLİK FİRMASI ANKARA GÜVENİN VE KALİTENİN ADI

TEMİZLİK FİRMASI ANKARA GÜVENİN VE KALİTENİN ADI Etkin, sağlığa uygun, hızlı, kaliteli, zamanında temizlik ve taşeronluk hizmetlerinde,  temizlik firması Ankara,  Ankara ve çevresinde akla gelen ilk isimdir. Kaliteli uzman ekibiyle, her sene düzenlenen eğitimleri ile daima kendini yenileyen profe..