Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Stor perde Temizliği,Zebra Perde Temizliği, Tül Perde Temizliği,Tül Beyazlatma, Perde Temizliği,

Oldukça zor ve zahmetli bir iş olan perde temizliği, perdenin çıkarılması Doğru teknikle yıkanıp Beyazsa sararmış perdelerin beyzlatılması oldukça zor ve sabır isteyen bir iştir.

Stor perde temizliği nasıl yapılır?

Stor perdeler ilk önce takılan yerden sağlam bir merdüven yardımı ile tekrar unutmamak şartıyla yerinden çıkarılır tekrar asarken veya takarken zorluk çekmeyelim.perde çıkarılır ve büyük tam açabileceğimiz bir alana serilip ılık su ile ıslatılır, soda ve sodamatik ile tüller için üretilmiş tül toz deterjanın ile  su kovasına yaklaşık 100g soda ve 50g sodamatik,tül deterjanı karıştırılarak yıkama işlemine hazırlık tamamlanır.

Sert olmayan bir el fırçası yahut, mikrofiber bez eldüven ile temizlik işlemi sağlanır yaklaşık 30dk süren temizlik işleminden sonra durulayıp suyu tamamen aktıkdan,sonra nemli bir şekilde yerine aşılarak açılıp kuruması sağlanır.eğer tül ve perdeleriniz çok daha güzel kokmasını isterseniz 1kapak yumuşatıcı ile güzel kokmasını sağlaya bilirsiniz

Zebra perde temizliği nasıl yapılır?

Yukarıda anlattığım tüm işlemlerin tamamı zebra perde temizliği içinde geçerlidir.perdeleinizde yağ veya  leke var ise yağçöz çok işinize yarayacaktır.

Ankara da perde temizliği işde yapan Ankara Temizlik Şirketimiz gerekli bilğiyi sizlere herzaman sunmaktadır.hertürlü temizlik sorularınız için bizi arayın.Ev Temizliği İşinde de doğru bilinen yanlışları eşyanıza ve sağlıgınıza zarar gelmemesi için web sitemizde her gün güncel bilğilendirme yapark siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmakdayız.

Hafta sonu Açık Temizlik Şirketleri açıkmı sorusuna Günaydın Temizlik Haftanın 7 günü hizmet sağlamaktadır.acil temizlik işleriniz sorunsuz halledilir ve güvenle teslim edilir.Ankara da tatil günlerin de Ev Temizliği Hizmeti sağlayan günaydın Temizlik tüm ,ilçelere semt ve mahallelere hizmet sağlamaktadır.

GÜNAYDIN TEMİZLİK: 0312 580 46 34

 

Çankaya Ev Temizliği

Çankaya Ev Temizliği

Çankaya Ev Temizliği Ankara temizlik şirketleri olarak Çankaya da Hizmet veren Günaydın Temizlik 2 şubesi ile siz müşterilerimize İnşaat sonrası temizlik hizmeti, Çankaya ofis temizliği, Çankaya Ev temizliğinde Tüm işlerinize yardımcı oluyoruz .Çankaya yardımcı bayan hizmetimiz ile tüm işleriniz ko..

Ankara Sepetli Vinç Kiralama

Ankara Sepetli Vinç Kiralama

Ankara Sepetli Vinç Kiralama Sepetli vinç; eğitimli operatörler tarafından kullanımı uygun görülen bir iş makinasıdır. Günümüzde var olan ve ulaşılması mümkün olmayan yapılara daha rahat ulaşım için sepetli vinç kullanılır. İş güvenliği içerisinde verimi arttırmak amacı ile güvenilir ve süratli bir..

Ev Temizliğinde Güvenilir Firmanın Önemi

Ev Temizliğinde Güvenilir Firmanın Önemi

Ev temizliğinin uzun uğraşlar gerektiren bir durum olduğu herkes tarafından bilinir. Bu uğraştırıcı işin de kimi zaman vakit bulunamamasından dolayı eksik olduğu da görülebilmektedir. Fakat asıl sorun da temizliğin hiçbir zaman eksik bırakılmaması gerektiğidir. Özellikle de temizliğin ev içerisinde ..