Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Seramik Yüzeylerde Temizlik

Seramik Yüzeylerde Temizlik

Seramik Yüzeylerde Temizlik

Seramik, son dönemlerde başta mutfak olmak üzere banyo gibi steril alanlarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmış bir yapı malzemesi. Bu yüzden bu konu sık sık karşımıza çıkmakta. Sağlıklı, şık ve parlak bir görünüme sahip olan seramikler aynı zamanda temizlik konusunda da oldukça merak ediliyor.

Hassas da bir malzeme olduğu için temizlik konusunda dikkat edilmesi ve düzenli olarak temizliğinin yapılması şart. Derz araların temizliği nasıl yapılmalı.Bazı markalar bunun için özel ürünlere de sahiptir aynı zamanda. Sizler de bu yüzeyleri temizlemek için önereceğimiz tavsiyelere bir bakmanızı öneririz.

Kalıcı Bir Temizlik için Püf Noktalar

Bahsettiğimiz gibi bu yüzeyler için markaların ürünleri olsa dahi hem pratik hem de sağlıklı olması adına sizlere çeşitli formüller aktaracağız. Seramik yüzeyi yerde kullanıyorsanız, sık sık temizlemenizi ve ardından paspas yapmanızı öneriyoruz. Bu hem seramik görüntüsünü koruması adına hem de derz dediğimiz ara kısımların temiz görünmesi adına önemlidir.

Bunu yapabilmek için öncelikle, yarım bardak sirkeyi 5 bardak suyun içerisine dökerek karıştırın. Bu hem kokuyu yok edip lekeleri temizler. Hem de çocuğunuz için sağlıklı bir çözüm olur. Bunun dışında diş macunu da oldukça etkilidir. Bu yüzeylerde kullanmadığınız bir dış fırçanıza biraz diş macunu sıkarak fırçalamanız net bir sonuç görmenizi sağlar.

Oksijenli Su Formülünü Deneyin

Hidrojen peroksit olarak adlandırdığımız oksijenli su da bu lekeleri için etkili bir yol. Su ile oksijenli suyu karıştırıp yüzeye sıkın. Ardından süngerin arka kısmı ya da bir bez ile alanı temizleyin. Ardaki fark sizin için şaşırtıcı olacaktır.

Saydığımız yöntemlerin haricinde pek tabi ki, hafif bir deterjan ve sıcak suyu karıştırıp yüzeye uygulayabilirsiniz. Yanı sıra bu işi profesyonel olarak yapan kişi ve ekiplerden de destek alabilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Hasköy Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Hasköy Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Hasköy Temizlik Şirketleri - 0312 580 46 34 Ankara Günaydın Temizlik adında hizmet veren firmamız, ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, cami temizliği, okul temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası iş yeri temizliği, boya sonrası temizlik, eşyalı ev temizliği, eşyalı ofis ..

Keçiören Temizlik Firmaları – Günaydın Temizlik

Keçiören Temizlik Firmaları – Günaydın Temizlik

Keçiören Temizlik Firmaları - Günaydın Temizlik Günaydın Temizlik Firması Ankara Keçiören de bulunup profesyonel kadrosu ile hizmet sağlamaktadır. İnşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası iş yeri temizliği, ofis temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, boya sonrası temizlik, tadilat ..

Son Dönem Temizlik Teknolojileri

Son Dönem Temizlik Teknolojileri

Teknolojnin oldukça hızlı bir şekilde yaşamımıza girdiği doğrudur. Bunun için de teknolojinin her alanda hayatımızın içerisinde yer aldığı söylenebilecektir. Özellikle de temizlik açısından da teknolojinin tüm nimetlerinin gayet iyi bir şekilde kullanıldığı görülmektedir. Bu temizlik içerisinde yer ..