Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Sözleşmeli Personel Temini

Sözleşmeli Personel Temini

Sözleşmeli Personel Temini

Birden fazla alanda sağladıkları hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmış durumdadır. temizlik şirketleri verdikleri çeşitli hizmetler sayesinde hastalıklara yakalanmadan ya da temiz mi kirli mi endişesi duymadan rahat bir şekilde etrafa dokunabilmekteyiz. Müşterilerine daha temiz ve sağlıklı bir yaşam sunmayı hedeflemekte olan temizlik firmalarının sunmuş olduğu bir diğer hizmette Ankara sözleşmeli personel teminidir. Temizlik firmaları temin edecekleri personele ilk olarak personeli alanında uzman oldukları konular ile ilgili eğitimden geçirmektedirler. Personel temini yapılan şirketlerde personellere ait bilgilerin olduğu dosyalar verilmelidir, bu dosyalar ile birlikte çalışan personelinin sabıka kaydının olup olmadığı ya da ne tür işlerde çalıştığına dair birçok bilginin yer alması gereklidir.

Sözleşmeli olacak şekilde personel temini yapacak olan  firmaların olası her türlü sorunun arkasında durması ve çözüm odaklı çalışmalar yapması oldukça önem taşımaktadır. Sözleşmeli personel temini adı altında çalışacak olan personelin bir kısmı part time elaman olacağı gibi istenilen ve çalışma alanlarının durumuna göre tam zamanlı olarak da çalışabilmeleri mümkündür.  Full time olarak çalışan personelin özlük hakları ve SSk bilgileri tam olarak girileceği gibi maaşları da bordrolarında yazan tutar ne kadar ise o bedelin ödenmesi gerekli görülmektedir. Belirli aralıklar ile kesilecek olan faturalarda ise bu ücretlerin hizmet alan firma tarafından ödenecek olduğu bilgisine yer verilmektedir.

Temizlik firmalarının sağlamış olduğu bordrolama usulüne dayanarak şirket adına yapmış oldukları personel alımlarında eğitimler, sgk ve maaş takipleri ve hizmet denetimi gibi birden fazla aşamayı gerçekleştirmeleri sebebi ile birden fazla şirketin personel temini yapabilmek adına temizlik şirketlerini başvurdukları ve onlardan yardım istedikleri bilinen bir gerçektir. Temizlik firmaları tarafından gerçekleştirilen sözleşmeli temizlik personel temini hizmeti doğrultusunda yapılan sözleşmelerin süresi 6 ay ya da bir yıl olmaktadır.  Ankara temizlik şirketleri tarafından verilen personel temini hizmeti esnasında çalışanların tüm özlük haklarının yanı sıra hizmeti alan kurumunda özlük hakları tam anlamı ile korunmaktadır.  Personel temini hizmeti ile gazeteye ilan verip eleman aramaya gerek duymadan  temizlik şirketlerinin yardımı ile bu konuyu kolay bir şekilde halledebilmeniz mümkün durumdadır.

 

 

Çankaya Banka Temizliği

Çankaya Banka Temizliği

Çankaya banka temizliği Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizli..

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak Temizlik İşinde Tecrübeli Bayan personeller Alınacaktır. Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Ev Temizliğinde çalışacak bayan Elemanlar Alınacaktır. Tercihen 20-40 yaş Not: Çalışma Şeklimiz En Az 2 personel ile Ev Temizliğine Gidilir. Ev den Servis İle ..

Ankara Temizlik Şirketi Günaydın Temizlik / 0312 580 46 34

Ankara Temizlik Şirketi Günaydın Temizlik / 0312 580 46 34

Ankara Günaydın Temizlik Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizl..