Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Yapracık Toki Temizlik Şirketleri

Yapracık Toki Temizlik Şirketleri

Yapracık Toki Temizlik Şirketleri

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri,Çankaya ev Temizliği,Yaşamkent Temizlik Firmaları,Çankaya Temizlik Firmaları,Ankara ev Temizliği, İnşaat sonrası temizlik,Ankara temizlik firmaları arasında Günaydın Temizlik ev ve ofis temizliği işlerinizde sizlere yardımcı olacaktır

İnşaat temizliği diğer temizlik hizmetlerinden daha farklı olup özen ve dikkat gerektiren temizlik çeşitlerindendir.

İnşaat temizliği denilince

 • Cam temizliği,
 • Kapı temizliği,
 • Banyo temizliği,
 • Wc temizliği,
 • Mutfak temizliği,
 • Zemin temizliği,
 • Balkon temizliği,
 • Teras temizliği,
 • Duvar temizliği,
 • Petek temizliği,
 • Priz temizliği vs…

İnşaat sonrası cam temizliği: inşaat sonrası cam temizliğin de dikkat gerektirecek bazı noktalar vardır. Cam temizliği dikkatli ve özenli yapılması gerekir. Sıfır bina, ofis, ev ortamlarında yeni takılan cam çerçevesinde bantlar bulunmaktadır. Bir çok insan dikkatsiz çalışma nedeni ile cama zarar vererek bu bantları temizliyor. Bu bantlar uzun süreli kaldığında çıkartılması zor ve güçtür. Bu bantları cama zarar vermeden çıkartmak için Günaydın Temizlik iyi bir yol izlemektedir. İnşaat sonrası cam temizliği yapılırken camlar özel bezler ve özel ürünler ile temizlenerek inşaattan kalan atıkların yok olmasını sağlıyor. Pırıl pırıl camlara sahip olmak için özel olan makinamız ile derinlemesine temizlik yapıyoruz. Günaydın temizliği denemek için 312 580 46 34 tuşlayabilirsiniz.

İnşaat sonrası kapı temizliği: inşaat sonrası yeni takılan kapıların temizliği uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Mobilya atıklarından arındırıyoruz. Dış kapı ve demir kapılara özel ürünlerimiz ile tüm kapı temizliğinizi sağlıyoruz. Detaylar için 312 580 46 34.

İnşaat sonrası banyo temizliği: inşaat sonrası banyo temizliğin de özel kimyasalımız sayesinde inşaat kalıntılarını yok ediyoruz ve pırıl pırıl banyolara sahip oluyorsunuz. Özel makine yardımı ile kireç gibi inşaat kalıntılarının sökülmesini sağlıyoruz.

İnşaat sonrası Wc temizliği: Tuvalet lavabo temizliği hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

 İnşaat sonrası mutfak temizliği: inşaat sonrası mutfak temizliği titiz çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yeni olan mobilya temizliği özel ürünlerimiz ve makinalarımız ile yapılıyor. Taşınma öncesi temizlik kıvamına getirilerek, eşyaların direk yerleşimini yapabilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik de mutfak dolapları alt, üst, iç kısımları yanı her yer detaylı bir şekilde temizleniyor. Mutfak taşları parlak kıvama geliyor. Taşınmak için eşyalarınızı yerleştirip ev ve iş yerlerinizin keyfini güzel bir temizlikten sonra çıkartabilirsiniz.

İnşaat sonrası zemin temizliği: önemli noktalardan biri de inşaat sonrası zemin temizliğidir. Boya kalıntıları, kireç, harç, çimento kalıntılarının derinlemesine temizliğinin yapılması gerekir. Parkelere zarar vermeden inşaat sonrası temizlikte uzman kadromuz ile özenle zemin temizliğini yapmaktayız.

İnşaat sonrası balkon temizliği: inşaat sonrası balkonda bulunan zemin, duvar, balkon demirleri, balkon camları firmamızın karşılamış olduğu ürünler sayesinde özenle temizlenmektedir.

İnşaat sonrası teras temizliği: açık yada kapalı terasların temizliği profesyonel kadromuz ile sağlanmaktadır.

İnşaat sonrası duvar temizliği: inşaat sonrası duvar temizliği de büyük önem taşımaktadır. Çünkü duvarlar yeni boyanmış olsa da toz birikimi olmuştur. Boya sonrası yada kağıt yapımı sonrası mutlaka tozunun alınması gerekmektedir.

İnşaat sonrası priz ve petek temizliği: tüm tozu içine çeken kısımlar asrasın da priz, lamba, avize, petekler ve giderler yer almaktadır. Bu kısımların da temizliği yapılmaktadır.

Evde ya da iş yeriniz de yapılacak olan inşaat sonrası temizlikte detaylara inilir, zararsız bir şekilde ev ve iş yerleriniz teslim edilir. Yukarıdakilerin haricin de artı olarak mobilya vs. gibi farklı temizlik alanları da bulunabilir. Bizi arayıp hangi konuda destek almak isterseniz Günaydın Temizlik sizlere yardımcı olacaktır.

(0312) 580 46 34 / (545) 954 07 27

Günaydın Temizlik

Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

 

 

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Koltuktaki Lekeler Nasıl Çıkartılır?

Koltuktaki Lekeler Nasıl Çıkartılır?

Koltuktaki Lekeler Nasıl Çıkartılır? Koltuklar gün boyu ev içerisinde en çok kullanılan eşyalardır. Yanlış temizlik yöntemleri kullanırsanız koltuklarınız yıpranabilir ve zarar görebilir. Ankara temizlik firmaları olarak kullandığımız ürün ve ekipmanlar koltuklarınızın yüzeyini aşındırmadan ve onla..

ÇANKAYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Taşınma Öncesi Temizlik

ÇANKAYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Taşınma Öncesi Temizlik

çankaya  temizlik  şirketleri / Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşa..

ALTINDAĞ TEMİZLİK FİRMALARI

ALTINDAĞ TEMİZLİK FİRMALARI

ALTINDAĞ TEMİZLİK FİRMALARI Sağlıklı, mikroplardan arınmış ve ferah bir ortam istiyorsanız temizlik firmalarımız hizmetinizdedir. Eğer bulunduğum ortam yaşanacak sağlıklı bir ortamdan çıktı yapılacak bir şey kalmadı diyor ve telaşlanıyorsanız, hastalıklar ortaya çıkacak hatta ciddi sonuçlara sebep ..